صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

خط تولید بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی راه‌اندازی شد

کد خبر 177223 1400-11-03 17:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از راه‌اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.
خط تولید بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی راه‌اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، هاشم کارگر در جریان همایش مدیران ستادی و استانی سازمان از راه اندازی مجدد خط تولید کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد و با اشاره به صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی با تکیه بر ظرفیت‌های داخل کشور و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده برای انجام تعهدات سازمان به هموطنان گفت: این کار طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت تا بتوانیم به تعهدات پیش‌بینی شده جامه عمل بپوشانیم. سرعت گرفتن این روند و انجام تعهدات، از اولویت‌های مهم و کوتاه‌مدت سازمان به‌شمار می‌رود.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به سازماندهی دوباره امکانات و بسیج ظرفیت‌های موجود در داخل کشور، خاطرنشان کرد: حمایت و پیگیری‌های مستمر وزیر کشور در احیا این فرآیند بسیار مؤثر و حیاتی بوده‌است.
خط تولید کارت هوشمند ملی مدت‌ها به واسطه تحریم‌های ظالمانه و نیز عدم تخصیص اعتبارات در حالت نیمه فعال و حتی در برهه‌ای تعطیل درآمده بود که طی طول ماه گذشته بر اساس پیگیری‌های انجام شده در وزارت کشور و سازمان ثبت احوال مجدداً راه‌اندازی شده‌است.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ضرروت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی به حجاج تمتع
رئیس سازمان حج و زیارت بر ضرورت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزش قوانین و آئین نامه‌ها قبل از اعزام حجاج حج تمتع ۱۴۰۱ تاکید کرد.

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و شرکت ملی صنایع پتروشیمی
کمیته امداد و شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هدف مهارت‌آموزی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت با اولویت زنان سرپرست خانوار، تفاهم‌نامه امضا کردند.

برپایی نمایشگاه‌های متنوع در کاخ سعدآباد تا ۳ خرداد
مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در هفته میراث‌فرهنگی برپایی نمایشگاه‌های متنوعی، از نمایش پوشاک ارامنه تا برگزاری نمایشگاه نقاشی خط و خطوط تفننی تا ۳ خردادماه تدارک دیده است.

بازداشت مرد هزارچهره ۵۰ ساله/ کشف بیش از ۲۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق
طی ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید