صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

اعلام آمادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی کشور

کد خبر 177767 1400-11-06 16:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: پیشکسوتان و بازنشستگان نیروهای مسلح همگی اعلام امادگی کردن که هرجا نیاز باشد در خدمت جمهوری اسلامی ایران و دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند.
اعلام آمادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی کشور

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار سیاری عصر امروز (چهارشنبه) در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان ارتش در جمع خبرنگاران، گفت: این مراسم تجلیل از پیشکسوتان ستاد ارتش و یگان های تابع در سال ۹۹ بود و پذیرای کسانی بودیم که به افتخار بازنشستگی نایل شدند.
وی افزود: هدف از این مراسم تجلیل و قدردانی از زحمات تمام کسانی است که در طول مدت خدمتشان صادقانه خدمت کردند و آنچه در توان داشتند پای کار آوردند تا بهترین شرایط را در یگان خدمتی خود داشته باشند.
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به تجارب پیشکسوتان دفاع مقدس و بهره گیری از این تجارب، تصریح کرد: ما در این مراسم از پیشکسوتان یاد کردیم. جایگاه آنها بسیار مهم است و تدبیر رهبر انقلاب این است که بازنشستگان ایینه شاغلین هستند و پیشکسوتان و بازنشستگان ذخیره نیروهای مسلح هستند و همگی هم اعلام آمادگی کردن که هرجا نیاز باشد خدمت کنند و در خدمت جمهوری اسلامی ایران باشند و می‌توانند بهترین خدمت را به ارتش برای دفاع از تمامیت ارضی، استقلال و انقلاب داشته باشند.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید