صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / تکنولوژی

متا کاربران جدید را از استفاده از ابزار تحلیلی خود منع کرد

کد خبر 178032 1400-11-09 10:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرکت متا (فیس‌بوک سابق) کاربران جدید را از استفاده از ابزار تحلیلی خود موسوم به کراود تنجل به علت محدودیت‌های مربوط به تعداد کاربران منع کرده است.
متا کاربران جدید را از استفاده از ابزار تحلیلی خود منع کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، متا که سال گذشته تیم کراود تنجل را کنار گذاشت، برای شفافیت سازی بیشتر فعالیت‌های خود تحت فشار بوده است. براندون سیلورمن مؤسس و مدیر عامل کراود تنجل سال گذشته فیس‌بوک را ترک کرد.
این ابزار توسط سازمان‌ها و افراد برای دنبال کردن، تجزیه و تحلیل و گزارش محتوای عمومی موجود در فیس‌بوک، اینستاگرام و ردیت مورد استفاده است. سخنگوی متا گفت کراود تنجل اخیراً به یک تیم داده و شفافیت جدید منتقل شده که در حال کار برای انتقال کارکنان و تمرکز بر روی برخی رویدادهاست.
سخنگوی متا افزود: فعلاً پیوستن افراد تازه به کراودتنجل متوقف شده تا برخی محدودیت‌های مربوط به کارکنان برطرف شود. به گفته وی، کاربران جدید همچنان می‌توانند به حساب‌های شرکت‌هایی که از این خدمات از قبل استفاده می‌کردند، اضافه شوند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


گوگل در روسیه ورشکسته شد
به گفته سخنگوی گوگل زیرمجموعه شرکت در روسیه تصمیم دارد اعلام ورشکستگی کند زیرا مقامات این کشور حساب بانکی آن را توقیف کرده اند.

رویداد خوشامدگویی ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان جدید برگزار می‌شود
رویداد خوشامدگویی ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان جدید دوم خرداد ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

رشد یک پله ای اینترنت ثابت و موبایل ایران در رده بندی جهانی/ سنگاپور همچنان صدرنشین اینترنت ثابت
گزارش اسپیدتست از میانه سرعت اینترنت موبایل و ثابت در جهان نشان می دهد جایگاه ایران در رده بندی اینترنت موبایل ۷۳ و اینترنت ثابت ۱۴۴ است که هر دو نشان دهنده یک پله رشد است.

بررسی موانع استفاده از فناوری برای سالمندان در ایران/ لزوم ارائه فناوری های شناختی و رباتیک
معاون سیاست‌گذاری سازمان فناوری اطلاعات گفت: ارائه فناوری‌های شناختی، رباتیک و اینترنت اشیا می‌تواند نقش بسزایی در فراهم کردن شرایط سالمندی سالم برای سالمندان در کشور ایفا کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید