صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

«پرچم افتخار» سر در خانه های شهروندان نصب می‌شود

کد خبر 178041 1400-11-09 10:45
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای پویش بزرگ «پرچم افتخار» با محوریت تهران در دهه فجر سال جاری خبر داد.
«پرچم افتخار» سر در خانه های شهروندان نصب می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا صیادی از اجرای پویش بزرگ «پرچم افتخار» با محوریت تهران در دهه فجر سال جاری خبر داد و گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران، شبکه سوم سیما و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به‌صورت مشترک و در قالب یک رویداد ملی، در چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، قصد دارند تهران و سایر شهرهای کشور را با مشارکت مردم، به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مزین کنند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب فرموده‌اند که در دهه فجر بر سر در هر خانه‌ای پرچم ایران نصب شود، این موضوع امسال در دستور کار ما قرار دارد و سعی داریم با مشارکت مردم، رویدادی بزرگ را به عنوان پویش «پرچم افتخار» رقم بزنیم.
در این پویش، مردم می‌توانند با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۲۱۲ درخواست نصب پرچم ایران را داشته باشند یا با انتشار تصاویر نصب پرچم در سردر خانه‌ها و مغازه‌ها و اماکن عمومی عکس بگیرند و در فضای مجازی با #پرچم_افتخار منتشر کنند.
در قالب همین پویش، طرح بزرگ «سرود افتخار» نیز اجرا می‌شود. ۵۰ نقطه در تهران و بیش از هزار نقطه دیگر در سراسر کشور، آماده اجرای سرودهای مردمی برای افزایش شور و حال جشن بزرگ انقلاب اسلامی می‌شود و با همکاری ویژه شبکه سه سیما و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی، به‌صورت ارتباط زنده، پخش خواهد شد.
اکران طرح‌های پرچم افتخار در همه بیلبوردهای فرهنگی تهران، پخش روزانه ۵ ساعت برنامه از رسانه ملی، نصب بیش از ۲۰۰ هزار پرچم در معابر عمومی شهر، کمک به مردم برای نصب پرچم بر سردر خانه‌ها، احداث پارک پرچم، نصب بیش از ۲۵۰ ابرپرچم در پایتخت، از مهم‌ترین برنامه‌های این پویش ملی است.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید