صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

از «متاورس» تا «قوانین ورود گردشگر» در نمایشگاه گردشگری تهران

کد خبر 178042 1400-11-09 10:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی در حالی برگزار می‌شود که در حاشیه آن موضوعاتی از جمله متاورس و قوانین ورود گردشگر در قالب برنامه‌های آموزشی و نشست تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
از «متاورس» تا «قوانین ورود گردشگر» در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی همزمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از امروز (۹ بهمن ماه) برگزار می‌شود و تا چهار روز ادامه دارد.
در حاشیه برپایی این نمایشگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار خواهد شد.
در بخش نشست تجربیات و معرفی الگوهای موفق گردشگری که در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه‌ها برپا می‌شود، نقش قطارهای رجا در کیفیت خدمات گردشگری ریلی، ایده و راه‌اندازی قطارهای گردشگری در ایران با محوریت غرب کشور، گردشگری ماجراجویانه افراد دارای معلولیت، کویرنوردی، تجربه نشر و انتشارات گردشگری، فعالیت‌های رسانه‌ای، حمل و نقل هوایی شهری و ملاحظات امنیتی تورهای ورودی و داخلی در ایران توسط کارشناسان و فعالان صنعت گردشگری، عناوین برنامه‌های صبح تا ظهر این نمایشگاه است.
در بخش مربوط به برنامه‌های آموزشی نمایشگاه گردشگری نیز در روز شنبه کارگاه‌های آینده‌پژوهی، اهمیت گردشگری موضوعی، نگاه تحلیلی به اصول ارزیابی تأسیسات گردشگری، ظرفیت‌های ثبت‌های جهانی بر توسعه مقاصد، گردشگری مبتنی بر طب سنتی و اصول و فنون مذاکره برگزار خواهد شد.
در روز دوم نیز موضوعاتی از جمله قوانین و ضوابط مرتبط با مالیات، گردشگری هوشمند، اصول تأثیرگذاری خبر در گردشگری و مقررات و آموزش شاغلین در گردشگری بررسی خواهد شد.
در روز سوم برپایی نمایشگاه نیز برند مقصد، آشنایی با موضوعات بیمه‌ای، آشنایی با ساختار و اصول استارت‌آپ‌های گردشگری و نگاهی به خدمات ویزا از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه‌ها بررسی می‌شود.
در روز چهارم (سه‌شنبه ۱۲ بهمن ماه) هم متاورس و قوانین مربوط به ورود گردشگران خارجی، پارادایم گردشگری تعالی‌بخش، انتقال تجربه مزارع گردشگری از جمله موضوعاتی است که توسط فعالان حوزه گردشگری برای آن نشست برگزار می‌کنند.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید