صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

ترافیک سنگین در اکثر محورهای منتهی به شمال کشور

کد خبر 192605 1401-02-15 16:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محورهای چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه رشت- قزوین خبر داد .
ترافیک سنگین در اکثر محورهای منتهی به شمال کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محورهای چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه رشت_ قزوین خبر داد .
براین اساس در محورهای چالوس (مسیر شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن آباد، انارک، ولی آباد، پیچ سرهنگ و گچسر، در محور هراز (مسیر جنوب به شمال) محدوده سه راهی چلاو، در مسیر شمال به جنوب محدوده‌های پلیس راه آمل، تونل شماره یک الیمستان و در محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت محدوده گیلاوند و در آزادراه رشت _ قزوین محدوده‌های سرابان و رودبار ترافیک سنگینی دارند. همچنین تردد روان در آزاد راه تهران _ شمال در مسیرهای رفت و برگشت وجود دارد و محورهای شمالی بدون هرگونه مداخلات جوی هستند.
بر اساس این گزارش، ترافیک سنگین در آزاد راه کرج_ قزوین محدوده مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_ کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس وجود دارد و برخی محورهای استان آذربایجان غربی با بارش باران همراه است ضمن اینکه محور شریانی ریگان _ ایرانشهر مسدود است.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


جزئیات پاداش مدیریت مصرف برق/ ساعات اوج مصرف؛ ۱۲ تا ۱۷
سخنگوی صنعت برق گفت: اگر مشترکی در ماه ۳۰۰ کیلووات ساعت برق مصرف کرده است و بتواند مصرف را به ۲۰۰ کیلوات ساعت برساند علاوه بر دریافت قبض رایگان، ۳۰ هزار تومان هم از صنعت برق بستانکار می شود.

باز شدن دروازه‌های تجارت آلمان برای تولید کنندگان ایرانی
دروازه‌های تجارت با آلمان با اجرای طرح مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین‌المللی تجارت به روی تولیدکنندگان ایرانی باز شد و مذاکره با ۷۵ ابرشرکت آلمانی انجام و به عقد چندین قرارداد منجر شد.

زائران کدام استانها از فرودگاه امام به حج تمتع می روند؟
مقام مسئول در شهر فرودگاهی امام خمینی از اعزام زائران حج تمتع ۱۱ استان از این فرودگاه به فرودگاه‌های جده و مدینه خبر داد.

ذخایر آب سدهای کشور به ۲۷ میلیارد ترمکعب رسید/ کاهش ۶ درصدی نسبت به سال گذشته
آمار منابع آبی نشان می‌دهد تا هفتم خرداد میزان کل حجم آب در مخازن سدهای کشور به حدود ۲۷ میلیارد و ۶۰ میلیون مترمکعب رسیده که نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته بیانگر ۶ درصد کاهش است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید