صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

آمریکا مدعی ناخشنودی از یورش به مراسم تشییع جنازه ابوعاقله شد

کد خبر 194003 1401-02-24 01:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کاخ سفید مدعی ناخشنودی ایالات متحده آمریکا از یورش نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع جنازه «شیرین ابوعاقله» خبرنگار زن فلسطینی که در تیراندازی اشغالگران به شهادت رسیده بود، شد.
آمریکا مدعی ناخشنودی از یورش به مراسم تشییع جنازه ابوعاقله شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، واشنگتن روز جمعه مدعی شد که از مشاهده تصاویر یورش نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع جنازه شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره ناخشنود است.
«جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید گفت: همه این تصاویر را دیدیم و بدیهی است که بسیار ناراحت کننده بود. از یورش به آنچه باید یک مراسم مسالمت آمیز بود متاسفیم.
گفتنی است که نظامیان صهیونیست روز جمعه با شلیک بمب های صوتی به مراسم تشییع جنازه شیرین ابوعاقله خبرنگار زن فلسطینی شبکه خبری الجزیره که اخیراً در تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید، یورش بردند.
علیرغم یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به تشییع کنندگان پیکر شهید شیرین ابو عاقله، پیکر شهید ابوعاقله در قدس اشغالی دفن شد.
پیش از این اعلام شده بود که نظامیان صهیونیست به صورت وحشیانه به تشییع کنندگان پیکر شیرین ابو عاقله در قدس یورش برده و مانع از آغاز مراسم تشییع وی شدند. این درحالی است که فلسطینیان با خارج کردن پیکر ابو عاقله از بیمارستان فرانسوی، مراسم تشییع وی را آغاز کرده بودند.


خبرهای مرتبط را دنبال کنید