صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

حمایت از تولیدکنندگان خرد با «دامدار کارت» انجام می‌گیرد

کد خبر 194173 1401-02-24 21:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد بسته های حمایتی مناسبی از طریق دامدار کارت و روش های دیگر در اختیار تولیدکنندگان خرد قرار می گیرد.
حمایت از تولیدکنندگان خرد با «دامدار کارت» انجام می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران در مراسم افتتاح و تجهیز ششمین کشتارگاه استان گلستان به خط تولید درجه A در علی آباد کتول اظهار داشت: همچنان تامین نهاده مورد نیاز تولیدکنندگان با قیمت دولتی و ارز ترجیحی در حال تامین است که کمک بسیار بزرگی به تولیدکنندگان در شرایط موجود است.
وی افزود: در تامین تسهیلات برای تولیدکنندگان خرد نیز بسته های حمایتی مناسبی در نظر گرفته شده که در روزهای آینده از طریق دامدار کارت و روش های مختلفی که اعلام خواهد شد در اختیار تولیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امروز با اطمینان با حجم بسیار زیادی از تولید مواجه هستیم که نه تنها می تواند نیاز داخلی کشور را تامین کند بلکه قسمتی از تولید امروز و ماه های آینده را یا باید ذخیره کنیم یا برنامه صادرات برای آن در نظر بگیریم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این واحد کشتارگاهی مجهز به خط تولید B بود، گفت: برای افزایش کیفیت بهداشتی این واحد تولیدی، خط تولید مرحله ۲ کشتارگاه با اعتبار پنج میلیارد تومان به بهره برداری رسید و برای ۶۰ نفر اشتغال جدید ایجاد شد.
محمد برزعلی افزود: در استان گلستان ۱۴ کشتارگاه فعال وجود دارد که ۵ کشتارگاه مجهز به خط ۲ درجه A هستند و ششمین کشتارگاه استان هم در علی آبادکتول مجهز به این سامانه شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


شایعه اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد
شرکت پالایش و پخش هر گونه اخبار مبتنی بر اصلاح قیمت سوخت را تکذیب کرد.

باز شدن دروازه‌های تجارت آلمان برای تولید کنندگان ایرانی
دروازه‌های تجارت با آلمان با اجرای طرح مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین‌المللی تجارت به روی تولیدکنندگان ایرانی باز شد و مذاکره با ۷۵ ابرشرکت آلمانی انجام و به عقد چندین قرارداد منجر شد.

توضیح وزیر صمت در مورد کاهش ۱۵ درصدی قیمت خودرو
وزیر صمت گفت: اعلام کرده بودیم قیمت تمام‌شده تولید خودرو ۱۵ درصد کمتر از افزایش نرخ تورم خواهد بود، اما برداشت درستی نشد و گاهی مورد بازخواست قرار می‌گیریم که کاهش ۱۵ درصدی قیمت خودرو چه شد؟

سازمان بنادر: خدمه دو نفتکش توقیفی یونانی بازداشت نیستند
سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مرجع حاکمیت دریایی جمهوری اسلامی ایران، علت توقیف ۲ فروند نفتکش یونانی در آب‌های خلیج فارس را برخی تخلفات دریایی عنوان ‌کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید