صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

مرمت ۳۸۰۰ متر مربع از زمین های چمن مصنوعی در غرب تهران

کد خبر 194705 1401-02-27 12:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شهردار منطقه ۲۲ از مرمت چهار زمین چمن مصنوعی در محلات غربی شهر تهران خبرداد و گفت: طرح نوسازی زمین های چمن مصنوعی فوتبال محلات ادامه دار خواهد بود.
مرمت ۳۸۰۰ متر مربع از زمین های چمن مصنوعی در غرب تهران

وحیدرضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر از مرمت چهار زمین چمن مصنوعی در محلات غربی شهر تهران خبر داد و گفت: بزرگترین مجموعه ورزشی کشور ورزشگاه آزادی و دیگر مجموعه‌های ورزشی محلی گوناگون در این محدوده از تهران وجود دارد که موجب بالا بردن سرانه ورزشی در این منطقه نسبت به سایر مناطق شده است، که در این دوره از مدیریت شهری به دنبال بالا بردن ظرفیت موجود هستیم.
وی افزود: با نزدیک شدن به فصل تابستان در نظر داریم مجموعه‌های ورزشی را برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان فراهم کنیم.
شهردار منطقه ۲۲ بیان کرد: از چهار ماه پیش تا به امروز چهار زمین چمن مصنوعی در این محدوده به مساحت سه هزار و ۸۰۰ متر مربع مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته است.
محمدی تصریح کرد: در بهمن ماه سال گذشته نیز یکی از بزرگترین و استاندارد ترین زمین‌های چمن مصنوعی به همت شهرداری منطقه و بخش خصوصی در همجواری ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی مورد بهره برداری قرار گرفت و به میزان سرانه ورزشی این منطقه غربی تهران افزوده شد و این روزها شاهد آن هستیم سایر جوانان از مناطق همجوار برای بهره مندی از این مجموعه مراجعه می‌کنند.
وی در پاسخ به این سوال که در این منطقه چه تعداد زمین چمن مصنوعی وجود دارد؟ گفت: ۱۲ زمین چمن مصنوعی در این منطقه وجود دارد که به تازگی بخشی از چمن‌های این زمین‌ها مورد مرمت و تعویض قرار گرفته است و در تلاش هستیم در سال جدید نیز تمامی چمن‌های زمین‌های ورزشی را مورد مرمت و تعویض قرار دهیم؛ همچنین ۵ سالن الزهرا (س) در این منطقه ویژه بانوان فعالیت دارد.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید