صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

آمادگی کامل ارتش برای پاسخ به تهدیدات

کد خبر 195644 1401-03-02 00:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروهای چهارگانه ارتش در آمادگی کامل به سر می‌برند و آمادگی خود را به سطحی رساندند که هر تهدیدی متوجه کشور باشد بتواند به خوبی و با آمادگی کامل به آن پاسخ دهند.
آمادگی کامل ارتش برای پاسخ به تهدیدات

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در برنامه صف اول درباره آخرین وضعیت نیروهای چهارگانه ارتش گفت: نیروهای چهارگانه ارتش در آمادگی کامل به سر می‌برند و آمادگی خود را به سطحی رساندند که هر تهدیدی متوجه کشور باشد بتواند به خوبی و با آمادگی کامل به آن پاسخ دهند.
وی با اشاره به بحران اوکراین ادامه داد: همه تحولات و موضوعات در سطح جهانی را رصد و اخبار را پیگیری می‌کند و بر همه این اتفاقات اشراف داریم آنها را رصد و موضوع را دنبال می‌کنیم و خود را برای مقابله با جنگ ترکیبی آماده می‌کنیم.
معاون هماهنگ کننده ارتش تاکید کرد: همه تهدیدات از قبیل سایبری و تهدیداتی که در آینده وجود دارد رصد می‌شود و آمادگی ما متناسب با این تهدیدات است، اولویت در ارتش این است که خودش را متناسب با تهدیدات که در آینده می‌تواند وجود داشته باشد آماده کند تا بتواند به خوبی پاسخگوی این تهدیدات باشد و متناسب با این نیاز است که نیروی انسانی کارآمد تجهیزات به روز و کارآمد و همچنین با توجه به فناوری‌های نو را تولید و ارتقاع توانمندی را دستور کار خود قرار داده است تا بتواند در مقابل تهدیدات نوپدید توان بازدارندگی داشته باشد.
سیاری تأکید کرد: که امروز نمی‌توان با تجهیزات قدیمی باتهدیدات جدید مقابله کرد اما می‌توان از تجربیات و دانش‌های گذشته برای ارتقا توانمندی و بازدارندگی استفاده کرد.
ادامه دارد…


خبرهای مرتبط را دنبال کنید