صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

تمدید ممنوعیت پروازی در برخی از شهرهای روسیه

کد خبر 195957 1401-03-03 12:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
روسیه امروز سه‌شنبه تصمیم گرفت محدودیت‌های پروازی به ۱۱ فرودگاه در جنوب و مرکز این کشور را به دلیل جنگ تا پایان ماه می تمدید کند.
تمدید ممنوعیت پروازی در برخی از شهرهای روسیه

به گزارش خبرگزاری مهر روسیه امروز سه‌شنبه تصمیم گرفت محدودیت‌های پروازی به ۱۱ فرودگاه در جنوب و مرکز این کشور را به دلیل جنگ تا پایان ماه می تمدید کند.
سازمان هوانوردی روسیه بیش از یک بار از تمدید ممنوعیت هوایی اعمال شده برای پروازها به فرودگاه‌های جنوب و مرکز این کشور خبر داده بود که شامل فرودگاه‌های آناپا، بلگورود، بریانسک، ورونژ، گلندژیک، کراسنودار، کورسک، لیپتسک می‌شد خبر داده بود.
در این بیانیه، این مقام به شرکت‌های هواپیمایی توصیه کرد که حمل و نقل مسافران را به فرودگاه‌های جایگزین: سوچی، ولگوگراد، مینرالنیه وودی، استاوروپل و مسکو سازماندهی کنند. و حریم هوایی در جنوب روسیه در ۲۴ فوریه بسته شد، قبل از اینکه این تصمیم تا کنون بیش از یک بار تمدید شود.
در اواخر فوریه، روسیه پس از هفته‌ها تنش و افزایش نیروهای نظامی در مرز بین دو کشور، عملیات نظامی علیه اوکراین را آغاز کرد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


گرانی سایر کالاها به خاطر طرح هدفمندی یارانه ها نبود
وزیر اقتصاد گفت: سایر کالاها از فروردین ماه به دلیلی دیگر از جمله رشد دستمزدها مستعد گرانی بودند و افزایش آنها ارتباطی به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نداشت.

جنگ امروز، جنگ قبضه اذهان و افکار مردم است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: جریان انقلاب نباید از دشمنان که دنبال ضربه زدن به انقلاب با استفاده از طرح هدفمندی یارانه ها هستند، جا بماند.

استفاده از ظرفیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای تامین مالی مرغداران
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌های کشور از ظرفیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی از جمله صندوق طیور برای تامین مالی تولید کنندگان استفاده کنند.

ساختمان آلومینیوم برای ایمن سازی، تخلیه می‌شود
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به شرایط ناایمن ادامه فعالیت ساختمان آلومینیوم در قلب پایتخت، بنیاد مستضعفان به عنوان مالک این ساختمان آن را موقتا تخلیه خواهد کرد.

خبرهای مرتبط را دنبال کنید