صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ: از احتمال نامزد شدن پنس برای انتخابات سال ۲۰۲۴ نگران نیستم

کد خبر 196095 1401-03-04 01:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهور سابق آمریکا گفت که در خصوص احتمال نامزد شدن «مایک پنس» معاونش در دوران ریاست جمهوری برای انتخابات سال ۲۰۲۴ نگران نیست.
ترامپ: از احتمال نامزد شدن پنس برای انتخابات سال ۲۰۲۴ نگران نیستم

به گزارش خبرگزاری مهر، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز شنبه گفت که درباره احتمال نامزدی «مایک پنس» علیه وی در حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ نگرانی ندارد.
دونالد ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس نیوز درباره احتمال نامزد شدن مایک پنس گفت: من اهمیتی به آن نمی دهم. مردم از مایک بسیار نا امید هستند و اگر نامزد شود فکر نمی کنم که این کار مشکلی ایجاد خواهد کرد.
ترامپ در عین حال به نظرسنجی هایی که نشان می دهد وی به سهولت در مقابل پنس و دیگر نامزدهای حزب جمهوریخواه در انتخابات درون حزبی پیروز خواهد شد اشاره کرد.
وی گفت: اگر به نظرسنجی ها توجه کنید می بینید که من با اختلاف زیادی پیشتاز هستم و از تایید ۹۸ درصدی در حزب جمهوریخواه برخوردارم.
این در حالی است که پنس اخیراً اعلام کرد از برایان کیمپ فرماندار جورجیا که ترامپ به صورت علنی از وی انتقاد کرده بود حمایت خواهد کرد. در مقابل ترامپ هم از دیوید بیردیو رقیب کیمپ اعلام حمایت کرد.
گفتنی است که پیش از این اعلام شده بود که مایک پنس، معاون سابق رئیس جمهور آمریکا مایل است در انتخابات مقدماتی ۲۰۲۴ برای ریاست جمهوری رودر روی ترامپ قرار گیرد.


خبرهای مرتبط را دنبال کنید