صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

کشف ۴ میلیاردی دستکش لاتکس در جنوب پایتخت

کد خبر 2954 1399-01-29 13:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از ۲۳۰ هزار دستکش لاتکس در یکی از انبارهای محدوده کهریزک به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد.
کشف ۴ میلیاردی دستکش لاتکس در جنوب پایتخت


سرهنگ بهنام ایرانمنش رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت در رصدهای اطلاعاتی متوجه شدند، فردی در حوالی کهریزک انباری را اجاره کرده است و مقدار فراوانی از دستکش های لاتکس و یک بار مصرف در این انباری جمع آوری کرده تا در فرصت مناسب با قیمت های غیرواقعی آنها را روانه بازار کند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مالک اموال شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد، افزود: روز گذشته بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی های قضائی تیمی از مأموران پایگاه یکم به محل انباری اعزام و موفق شدند مالک اموال را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
سرهنگ ایرانمنش اضافه کرد: در بازرسی از داخل انباری ۲۰۰ هزار عدد دستکش لاتکس و۳۰ هزار عدد دستکش جراحی کشف و انبار موصوف با دستور قضائی پلمب شد.
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود ۴ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی