صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

شاهد موفقیت‌های غرورآفرین در عرصه‌های بین‌الملل هستیم

کد خبر 197051 1401-03-09 17:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات بسکتبال آسیا و اقیانوسیه برگی زرین دیگری به افتخارات افراد دارای معلولیت کشورمان است.
شاهد موفقیت‌های غرورآفرین در عرصه‌های بین‌الملل هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، علی‌محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران در مسابقات آسیا و اقیانوسیه را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
ورزش همواره به عنوان یکی از مهمترین مقولات ایجاد زمینه‌های حضور توان‌خواهان در جامعه و توانمندسازی افراد دارای معلولیت بوده و این افراد نشان داده‌اند که هرگاه محدودیت‌های موجود کنار رود؛ با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر در همه عرصه‌های ورزشی خوش خواهند درخشید.
خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که بار دیگر شاهد این موفقیت‌های مسرت‌بخش و غرورآفرین در عرصه‌های بین‌الملل هستیم. کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات بسکتبال آسیا و اقیانوسیه بسکتبال نشسته افراد دارای معلولیت موجب افتخار و شادمانی ملت شریف ایران شد. این درخشش و قهرمانی جای بسی خرسندی و سپاس دارد و دستاورد و برگی زرین دیگری به افتخارات افراد دارای معلولیت کشورمان است. موفقیت‌های روزافزون شما را از درگاه پروردگار خواستاریم، در ظل توجهات حضرت بقیه الله (عج) سربلند و سلامت باشید.
علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور


تیتر های خواندنی