صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / خودرو

جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد

کد خبر 22210 1399-04-11 10:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل ایران‌خودرو جزئیات جدیدی از طرح پیش‌فروش تابستانه ایران‌خودرو را اعلام کرد.
جزئیات پیش فروش تابستانه ایران خودرو اعلام شد


فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه پیش ثبت نام جدید برای تابستان داریم، اعلام کرد: زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.
مقیمی اظهار کرد: پیش ثبت نام جدید برای تابستان داریم و زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.
او ادامه داد: برنامه ریزی شده که ایران خودرو برای تابستان مشارکت در تولید، پیش فروش و فروش فوق العاده داشته باشد که زمان آن ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
مقیمی اضافه کرد: هنوز تعداد خودرو ها برای پیش فروش مشخص نیست و باید در کمیته خودرو تصمیم گیری می شود، اما بر اساس ظرفیت و میزان تولید، بیش از تعداد پیش فروش قبلی است.
او در خصوص تحویل فروش فوق العاده ۱۵ هزار دستگاه خودرو، اظهار داشت: خودرو ها قطعا در زمان ۳ ماهه تعیین شده تحویل داده می شود همچنان که تا به امروز حدود ۵ هزار خودرو از ۱۵ هزار خودرو تحویل داده شده است.
مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به اینکه چند درصد قطعات خودرو های این شرکت داخلی و وارداتی است، گفت: در هر خودرو، میزان وارداتی و داخلی بودن قطعات متفاوت است. اما به طور کلی هر محصول، وابستگی کمی به خارج کشور دارد، اما وابستگی به اندازه ای نیست که تولید ما را دچار مشکل کند.

در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / خودرو