صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

چرایی و چگونگی حرکت در خلاف مسیر و موفقیت در آزمون دکتری

کد خبر 22395 1399-04-11 18:03
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
موسسه آموزش عالی ماهان روز 7 تیرماه اقدام به برگزاری برنامه زنده تلویزیون اینترنتی با محوریت جمع بندی و کسب آمادگی های نهایی جهت آزمون 99 و برنامه ریزی و شروع مطالعات هدفمند برای آزمون دکتری 1400 نمود.
چرایی و چگونگی حرکت در خلاف مسیر و موفقیت در آزمون دکتری


پیرو آخرین اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور روز پنجشنبه 26 تیر، روز برگزاری کنکور دکتری تخصصی 99 و نقطه عطفی در زندگی شخصی و حرفه ای داوطلبان این آزمون می باشد. دانشجویان و فارغ التحصیلانی که رویای حضور در دانشگاه های برتر ایران به عنوان دانشجوی دکتری را در سر دارند و همچنین داوطلبانی که خود را برای آزمون 1400 آماده می کنند و در این مسیر نیاز به برنامه ریزی منظم و مشاوره های تخصصی همراه با منابع معتبر و مفید می باشند. ظرفیت کم پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه ها موجب شده تا رقابت ها برای قبولی بسیار تنگاتنگ و دشوار شده و قبولی در آزمون بدون در نظر گرفتن تمهیدات لازم کاری بس دشوار و شاید غیرممکن باشد. اما به زعم بسیاری از رتبه های برتر آزمون های گذشته، با در نظر گرفتن مواردی می توان در این تورنومتر موفقیت لازم را حاصل نمود.
در همین راستا موسسه آموزش عالی ماهان روز 7 تیرماه اقدام به برگزاری برنامه زنده تلویزیون اینترنتی با محوریت جمع بندی و کسب آمادگی های نهایی جهت آزمون 99 و برنامه ریزی و شروع مطالعات هدفمند برای آزمون دکتری 1400نمود. در این برنامه زنده که با حضور اساتید بنام و تراز اول ایران استاد مروج با سابقه تدریس بیش از 210 دوره استعداد تحصیلی دکتری، دکتر رحیمی مدرس بیش از 13 سال زبان عمومی دکتری، دکتر بیگی مدرس بیش از 10 سال دروس دکتری و استاد طورانی مدرس 10 سال دروس دکتری در ساختمان موسسه ماهان برگزار شد مطالب بسیار مهم و ارزشمندی از جمله بایدها و نباید های مطالعه به سبک کنکور دکتری، تکنیک های مطالعه موثر دروس عمومی و تخصصی و در راس آن آمار و زبان عمومی، نقشه راه موفقیت در آزمون 1400، تدوین استراتژی مناسب برای کسب موفقیت مطلوب در آزمون، بررسی کارنامه رتبه برترها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی، تحلیل و کسب آمادگی برای حضور موفق در جلسه مصاحبه و دیگر مطالب مهم که قطعا داوطلبان 99 و 1400 با آنها مواجه خواهند شد، بیان شد.
در این برنامه که با استقبال بی نظیر داوطلبان آزمون دکتری 99 و 1400 مواجه شد، سرکار خانم سعیدی مدیر دپارتمان ارشد و دکتری ماهان اشاره ای ویژه به کلاس های کاملا رایگان آنلاین استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی برای تمامی رشته های تحصیلی و کلاس های کاملا رایگان آنلاین کلیه دروس رشته مدیریت داشتند که خدمتی نوین از موسسه آموزش عالی ماهان در جهت کسب موفقیت داوطلبان 99 و 1400 می باشد و تمامی داوطلبان می توانند از این کلاس ها به نحو احسن استفاده نمایند.
همچنین با توجه به پرسش های بسیاری که داوطلبان گرامی در زمان اجرای برنامه داشتن و بنابر درخواست های مکرر عزیزان جهت برگزاری جلسات مشاوره فردی، پنل حضوری و آنلاین مشاوره تخصصی رایگان با اساتید در روز دوشنبه و سه شنبه 9 و 10 تیرماه برگزار خواهد شد. با توجه به زمان محدود و استقبال زیاد، داوطلبان گرامی می توانند از هم اکنون برای رزرو وقت مشاوره با شماره 8506_021 تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است لینک مشاهده پخش زنده تلویزیون اینترنتی ماهان در سایت قرار گرفته و قابل مشاهده می باشد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید