صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

دزد عروسک‌ها دستگیر شد

کد خبر 22651 1399-04-13 06:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سارقی که اقدام به سرقت تعداد زیادی عروسک از یک ساختمان کرده بود، دستگیر شد.
دزد عروسک‌ها دستگیر شد


سارقی که اقدام به سرقت تعداد زیادی عروسک از یک ساختمان کرده بود، دستگیر شد.
در تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه امسال پرونده ای با موضوع سرقت از یک ساختمان مسکونی از سوی فردی 40 ساله و با هویت معلوم که توسط ماموران کلانتری بی سیم دستگیر شده بود، به پلیس آگاهی ارجاع شد و شاکی با حضور در مقر انتظامی به ماموران گفت: مدتی قبل متوجه شدم که سارق یا سارقانی با ورود به پارکینگ ساختمان یک کارتن را که حاوی تعدادی زیادی عروسک بود، به سرقت برده و متواری شده است. درپی این اقدام نیز با مرکز 110 تماس گرفتم و آنان در تحقیقات اولیه خود با بررسی شواهد و تصاویر موجود سارق را که مرد میانسالی بود شناسایی و مدتی بعد دستگیر کردند.
متهم در بازجویی اعتراف کرد که قبلا هم با ورود به پارکینگ ساختمان اقدام به سرقت دوچرخه و دیگر اموال واقع در مشاعات کرده است. این فرد همچنین اعتراف کرد که عروسک های سرقت شده را به دلیل زیبایی که داشتند به یک مالخر فروخته است.
در همین راستا مالخر نیز از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شد و این فرد نیز در جریان بازجویی های انجام شده به خرید و فروش اموال مسروقه اقرار کرد.
مرکز اطلاع رسانی پلس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که با اعتراف صریح دو متهم دستگیر شده پرونده ای برای آنان تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید