صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

زیرگذر استاد معین ۲ طرفه شد

کد خبر 22678 1399-04-13 09:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: زیرگذر استاد معین دوطرفه شد و این تصمیم در راستای ایجاد دسترسی رفت و برگشتی بین دو منطقه ۲ و ۱۰ است.
زیرگذر استاد معین ۲ طرفه شد


سرگرد مصطفی زینی وند مقدم رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: طی جلسه ۴۸۴ کمیته شبکه معابر معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در روز گذشته مصوب شد که در ابتدا به صورت یکطرفه شمالی جنوبی به بهره برداری رسیده بود، به دوطرفه مجزا تغییر پیدا کند.
رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: این تصمیم در راستای ایجاد دسترسی رفت و برگشتی بین دو منطقه ۲ و ۱۰، جلوگیری از تخلف حادثه ساز حرکت در خلاف جهت و استفاده بهینه از ظرفیت این پروژه در جهت جذب بخشی از بار ترافیکی بزرگراه آیت اله سعیدی گرفته شد.
او با بیان اینکه طی این جلسه تصمیماتی هم برای ارتقاء ایمنی تردد در زیر گذر و مقاطع قبل و بعد از آن گرفته شد، گفت: از جمله می توان به زمان دار کردن چراغ های چشمک زن طول مسیر خیابان استاد معین، جابجایی ایستگاه اتوبوس واقع در کنار گذر ضلع جنوب غربی پروژه، آرام سازی ترافیک با به کارگیری تکنیک های کاهنده سرعت، اصلاح هندسی و تغییر جهت برخی از کوچه ها و خیابان های منتهی به خیابان های استاد معین و علی اکبری، اشاره کرد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید