صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

مجلس یازدهم نیامده به طرح سؤال از روحانی رسید

کد خبر 22779 1399-04-13 15:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو هیأت‌رئیسه مجلس نوشت: طرح سؤال از رئیس‌جمهور و احضارش به مجلس با توجه به تورم افسارگسیخته آماده شده است تا اگر روحانی برنامه‌ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد.
مجلس یازدهم نیامده به طرح سؤال از روحانی رسید


حجت الاسلام موسوی لارگانی عضو هیات رئیسه مجلس در توییتی نوشت: طرح سوال از رئیس جمهور و احضارش به مجلس با توجه به تورم افسارگسیخته آماده شده است تا اگر روحانی برنامه ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد.
عضو هیات رئیسه مجلس نوشت: طرح سوال از رئیس جمهور و احضارش به مجلس با توجه به تورم افسارگسیخته آماده شده است تا اگر روحانی برنامه ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد.
حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی، عضو هیات رئیسه مجلس در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: با توجه به تورم افسارگسیخته، افزایش روزانه قیمت طلا، سکه، ارز و مسکن، طرح سوال از روحانی و احضارش به مجلس را آماده و در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۵ تیر ماه به جریان خواهم انداخت تا اگر روحانی برنامه ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد. شرایط فعلی قابل تحمل نیست. اعتراض مردم بحق است.
۹ روز پیش هم احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس در توئیتی نوشته بود: دولت محترم جلوی افزایش قیمت ها را بگیرند در غیر این صورت با تعدادی از همکاران صحبت کردیم تا سوال از رئیس جمهور را در مجلس مطرح کنیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید