صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / تکنولوژی

گوشی سامسونگ «گلکسی J۶» به روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت می‌کند

کد خبر 1340 1399-01-20 19:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرکت سامسونگ گوشی گلکسی J۶ را با سیستم عامل اندروید ۸.۰ Oreo در ماه مه سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. این گوشی در ماه آوریل گذشته آپدیت اندروید ۹ پای را دریافت کرد و اکنون اندروید ۱۰ را دریافت کرده است.
گوشی سامسونگ «گلکسی J۶» به روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت می‌کند


شرکت سامسونگ گوشی گلکسی J۶ را با سیستم عامل اندروید ۸.۰ Oreo در ماه مه سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. این گوشی در ماه آوریل گذشته آپدیت اندروید ۹ پای را دریافت کرد و اکنون اندروید ۱۰ را دریافت کرده است که می‌تواند آخرین به روزرسانی مهم نرم افزاری آن باشد.
 این به روزرسانی جدید با شماره نسخه J۶۰۰GUBU۶CTC۸ ثبت شده است و دارای یک نسخه امنیتی اندروید One UI ۲.۰ مرتبط با مارس ۲۰۲۰ است. در حال حاضر تغییرات جزئی در مورد به روزرسانی در دسترس نیست، اما شما می‌توانید انتظار داشته باشید که این نسخه شامل موارد معمول اندروید ۱۰ و One UI ۲.۰ باشد.
به روزرسانی اندروید ۱۰ در حال حاضر در پاناما منتشر شده است و برای محصولاتی با کد مدل SM_J۶۰۰G ثبت شده اند در دسترس است. اما به زودی به دیگر کشور‌ها نیز می‌رسد. اگر در پاناما زندگی می‌کنید، طی چند روز به روزرسانی سریع را برای گلکسی J۶ خود دریافت خواهید کرد، اما می‌توانید با رفتن به تنظیمات> منوی به روزرسانی نرم افزار دستگاه خود، آن را به صورت دستی به روزرسانی کنید.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید