صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

عابدی: با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کرونا مبتلا شدم

کد خبر 1432 1399-01-21 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده تمام پروتکل‌های بهداشتی را سفت و سخت رعایت می‌کردم، اما مشخص نیست چگونه به کرونا مبتلا شده‌ام.
عابدی: با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کرونا مبتلا شدم


حیدرعلی عابدی در خصوص ابتلای خود به ویروس کرونا، اظهار کرد: تست کرونای بنده در تاریخ ۱۵ فروردین مثبت اعلام شد، اما خوشبختانه هم اکنون مشکلی ندارم و هیچ علائمی از بیماری نداشته و قرصی هم مصرف نمی کنم.
وی افزود: از روز ابتلا به کرونا تا امروز در قرنطینه خانگی هستم و باید دو هفته در قرنطینه بمانم. امور مجلس و مکاتبات دفتر را به شکل آنلاین و اینترنتی انجام می دهم چرا که حضور در جلسات مجلس برای نمایندگان مبتلا به کرونا ممنوع است و بعد از ۱۵ روز قرنطینه باید دوباره آزمایش دهم، اگر جواب آزمایش خوب بود و نشانه‌ای از بیماری نداشتم می توانم در جلسات مجلس شرکت کنم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها راه جلوگیری از انتشار ویروس کرونا ماندن در خانه است، گفت: بنده تمام پروتکل‌های بهداشتی را سفت و سخت رعایت می کردم، اما مشخص نیست که چگونه به کرونا مبتلا شده‌ام. 
عابدی تصریح کرد: ماسک و دستکش را مرتب استفاده و همیشه دست‌ها و لوازم خود را ضد عفونی می‌کردم، اما با این وجود به کرونا مبتلا شدم. این موارد نشان می‌دهد دانش بشر در خصوص بیماری کرونا و نحوه انتقال این بیماری هنوز ناقص است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید