صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد جهان

یک سوم مستأجران آمریکایی‌ این ماه اجاره پرداخت نکرده‌اند

کد خبر 1460 1399-01-21 20:12
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند نزدیک به یک سوم مستأجران آمریکایی این ماه اجاره‌بهای خودشان را پرداخت نکرده‌اند.
یک سوم مستأجران آمریکایی‌ این ماه اجاره پرداخت نکرده‌اند


 رسانه‌های آمریکا گزارش داده‌اند در شرایطی که نزدیک به ۱۰ میلیون آمریکایی در ماه مارس نام خودشان را به عنوان بیکار ثبت کرده‌اند آمارها نشان می‌دهند نزدیک به یک سوم از کسانی که ملک اجاره‌ای دارند اجاره‌بها را پرداخت نکرده‌اند.
شبکه خبری سی‌ان‌ان می‌گوید این اطلاعات را از داده‌های «شورای مسکن ملی» که نام یک انجمن تجاری برای صنعت آپارتمان است استخراج کرده است. 
 از میان ۱۳ میلیون واحد استیجاری در آمریکا، ۶۹ درصد از مستأجران بین ۱ تا ۵ آوریل اجاره‌بهای خودشان را پرداخت کرده‌اند. در همین بازه زمانی در آوریل ۲۰۱۹ نزدیک به ۸۲ درصد از خانوارها اجاره‌بهای خودشان را سروقت پرداخت کرده بودند.
 سی‌ان‌ان این مسئله را ناشی از اثرات فراگیر بیماری همه‌گیر «کووید_۱۹» بر مشاغل آمریکا و سلامت مالی این کشور دانسته است. 
در آمریکا با مرگ ۱۸۳۵ نفر دیگر ظرف ۲۴ ساعت گذشته، تعداد قربانیان ویروس ناشناخته «کرونا» به ۱۴ هزار و ۷۹۵ هزار نفر افزایش یافت و مجموع مبتلایان به این ویروس به ۴۳۵ هزار و ۱۲۸ نفر رسید.
آمار و ارقام منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی «worldometers» حاکی از آن است که نیویورک همچنان با ۱۵۱ هزار و ۱۷۱ مورد ابتلا و ۶ هزار و ۲۶۸ مورد فوتی همچنان بعنوان مرکز شیوع کرونا ویروس در آمریکا محسوب می‌شود.
نیوجرسی با ۴۷ هزار و ۴۳۷ مورد ابتلا و یکهزار و ۵۰۴ مورد فوتی و میشیگان با ۲۰ هزار و ۳۴۶  مورد ابتلا و ۹۵۹ مورد فوتی ایالات بعدی آمریکا محسوب می شوند که بعد از نیویورک بیشترین آمار مبتلایان به بیماری «کووید_۱۹» را دارند.
جدیدترین آمار و ارقام مربوط به شیوع کرونا حاکی از ابتلای یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۷۷۳ نفر از مردم سراسر جهان به کرونا و مرگ ۸۸ هزار و ۵۰۵ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس می‌باشد.
آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان در جهان را دارد و اسپانیا با ۱۴۸ هزار و ۲۲۰ مورد ابتلا و ۱۴ هزار و ۷۹۲ مورد فوتی در جایگاه دوم و ایتالیا با ۱۳۹ هزار و ۴۲۲ مورد ابتلا و ۱۷ هزار و ۶۶۹ مورد فوتی در جایگاه سوم کشورهای جهان با بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا قرار دارند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد جهان