صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

کرونا ما را از برکات شب‌های قدر و اجتماعات مذهبی محروم کرده

کد خبر 5634 1399-02-10 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه ویروس منحوس کرونا مشکلات زیادی را به دنیا تحمیل کرده است، بر لزوم کمک به اقشار کم‌درآمد در ایام کرونایی تاکید کرد.
کرونا ما را از برکات شب‌های قدر و اجتماعات مذهبی محروم کرده


آیت الله احمد جنتی صبح چهارشنبه در سخنانی در جلسه این شورا با تبریک ایام پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین اظهارداشت: انشاءالله با این دعاهایی که ایام قدر خوانده می شود، مشکلات مسلمانان و همه مردم دنیا و بخصوص مشکلات پیش آمده از ویروس منحوس کرونا حل شود.
وی با بیان اینکه ویروس منحوس کرونا مشکلات زیادی را به دنیا تحمیل کرده است، افزود: این ویروس ضررهای مادی و معنویی زیادی را به ما تحمیل کرده است، علاوه بر ایجاد مشکلات معیشتی و اقتصادی، یکی از این ضررها محرومیت از برکات شب های قدر و اجتماعات مذهبی است که امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.
دبیر شورای نگهبان ادامه داد: متاسفانه به غیر از تلفات انسانی که به واسطه ویروس منحوس کرونا رخ داده، بسیاری از کسب و کار ها نیز از رونق افتاده که این امر وضع زندگی افراد کم درآمد را دچار مشکل کرده است.
جنتی در همین زمینه یادآور شد: ما هم باید به وظیفه خودمان در کمک به افراد کم درآمد عمل کنیم و حتی سایرین را به انجام کار خیر و کمک به افراد بی بضاعت ترغیب کنیم.
وی با تقدیر از اقدامات دولت و مردم خیر در تهیه و توزیع بسته های معیشتی و کمک به خانواده های ضعیف خاطرنشان کرد: با وجود این کمک های خوبی که انجام شده ولی مشکل خیلی زیاد است که امیدواریم بتوانیم به وظیفه خودمان در کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد عمل کنیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی