صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

پرونده «حسین فریدون» دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت

کد خبر 5712 1399-02-10 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گزارش کمیسیون آموزش درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون در دستور هفتگی قرار دارد و به محض اتمام رسیدگی به طرح اصلاح قانون انتخابات، قطعا قرائت خواهد شد.
پرونده «حسین فریدون» دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت


محمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی چندی پیش عنوان کرده بود که قرائت گزارش پرونده حسین فریدون با اینکه قبلا در دستور جلسه این هفته مجلس قرار داشته اما متاسفانه حذف شده است.
پیگیری ها حاکی است، در حال حاضر بررسی گزارش حسین فریدون برادر رئیس جمهور، در دستور کار هفتگی مجلس قرار گرفته و قرار است پس از اتمام بررسی جزئیات طرح دو فوریتی اصلاح قانون انتخابات در صحن علنی مجلس قرائت و برسی شود.
در همین زمینه احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون به هیأت رئیسه مجلس ارسال شده است.
وی افزود: این گزارش در دستور هفتگی قرار دارد و به محض اینکه رسیدگی به طرح دو فوریتی اصلاح قانون انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شورای شهر به اتمام برسد، قطعا قرائت خواهد شد.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون قطعا این گزارش باید قرائت شود و در حال حاضر هم در دستور هفتگی قرار دارد.
امیرآبادی همچنین عنوان کرد: هر چند بررسی و قرائت گزارش پرونده حسین فریدون در دستور هفتگی قرار داشت، اما به خاطر رسیدگی به جزییات طرح دو فوریتی اصلاح قانون انتخابات مجلس، قرائت نشده است.
وی در همین زمینه اضافه کرد: بنابراین به محض به اتمام رسیدن بررسی جزییات طرح مذکور قطعا گزارش پرونده حسین فریدون که در کمیسیون آموزش تهیه شده است، نیز بررسی می شود.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی