صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

بازگشتت طرح ترافیک به تهران

کد خبر 5714 1399-02-10 16:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا از احتمال تغییر ساعات طرح ترافیک از روز شنبه خبر داد.
بازگشتت طرح ترافیک به تهران


مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: ۵۰ درصد افراد جامعه از دستکش و حتی ماسک استفاده می کنند اما باقی افراد به موازین قانونی و رعایت بهداشت اهمیتی نمی دهند.
او افزود: طی دستورالعملی از طرف ریاست جمهوری طرح مناسب سازی قیمت ماسک ها از روز شنبه در مترو ها آغاز می شود و افراد می توانند ماسک را با قیمت مناسب از مترو ها خریداری کنند، البته فضا هایی را برای افرادی که در ماه مبارک رمضان نذری سالانه داشته اند و امسال به دلیل کرونا نمی توانند آنرا به جا بیاورند، فراهم کرده ایم.
هاشمی ادامه داد: وضعیت ترافیک در همه نقاط تهران، تقریبا مطلوب است به جز محدوده مرکزی طرح ترافیک مشکلاتی را به وجود آورده است، چون اصناف و کارکنان دولت حضور پیدا می کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه احتمال تغییر ساعت طرح ترافیک وجود دارد، گفت:  روز گذشته طی جلسه ای با سردار ذوالفقاری در وزارت کشور تصمیم بر این شد، ساعت طرح ترافیک در کلانشهر تهران را اصلاح کنیم. برای مثال طرح از ساعت ۶ و نیم صبح تا غروب بوده، این ساعت را به ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر تغییر دهیم.
او در پایان گفت: شرایط قیمت را ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفتیم تا از سفر های زائد جلوگیری شود.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی