صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

زالی: باید پروتکل بهداشتی قوی‎تری را در تهران اجرا کنیم

کد خبر 5775 1399-02-10 21:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: براساس آمار به دست آمده بار ترافیکی در مناطق مرکزی شهر تهران بیش از ۷۵ درصد افزایش یافته است. با توجه به شرایط خاص پروتکل‌های بهداشتی قوی تری را در سطح شهر تهران اعمال کنیم.
زالی: باید پروتکل بهداشتی قوی‎تری را در تهران اجرا کنیم


علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفت وگوی زنده با شبکه خبر گفت: امروز جلسه ای با حضور رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد و آخرین اقدامات و همکاری های بنیاد مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
زالی گفت: خدا رو شکر با همکاری خوب این بنیاد توانستیم اقدامات خوبی را از روز اول در تهران برای مقابله با شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا انجام بدهیم.
 وی افزود: مقرر شد این حمایت ها و اقدامات بنیاد علی الدوام تا پایان بحران کرونا در استان تهران ادامه پیدا کند و جا دارد که از فتاح و همکارانشان کمال تشکر را داشته باشیم.
زالی همچنین به دیدار با برخی از اعضای شورای شهر تهران در حوزه حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: در این روز ها حجم استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی رشد فزاینده ای داشته است.
رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: برای مثال در این روز های اخیر حدود ۵۷۰ هزار نفر از ناوگان حمل و نقل عمومی و به طور مشخص مترو استفاده کرده اند.
وی ادامه داد: این آمار فزاینده می طلبد که با توجه به شرایط خاص پروتکل های بهداشتی قوی تری را در سطح شهر تهران برای مقابله با شیوع کرونا اعمال کنیم.
زالی خاطرنشان کرد: براساس آمار ثبت شده از سوی دوربین های ترافیکی ۷۵ درصد بار ترافیکی مناطق مرکزی شهر تهران افزایش یافته است.
وی افزود: با همراهی پلیس راهور و همچنین مسوولان شهر تهران باید برای کاستن این بار ترافیکی هم تمام تلاش خود را انجام دهیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی