صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

سه کشته در سقوط مرگبار خودرو به دره

کد خبر 5974 1399-02-12 02:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن سه تن در پی سقوط خودرو سواری به دره خبر داد.
سه کشته در سقوط مرگبار خودرو به دره


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن سه تن در پی سقوط خودرو سواری به دره خبر داد.
سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ۱۰:۳۳ روز جاری عوامل انتظامی در پی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، اعلام کردند که یک دستگاه خودرو سواری در انتهای یک دره سقوط کرده است. در همین راستا دو ایستگاه به محل حادثه واقع در انتهای بزرگراه شهید خرازی_ ابتدای جاده وردیج اعزام شدند.
وی با بیان اینکه یک دستگاه خودرو سواری پرشیا با سه نفر سرنشین به دلایل نامشخصی از مسیر خارج شده و به عمق ۱۵۰ متری دره مجاور جاده سقوط کرده بود، گفت: آتش نشانان با تعبیه کارگاه و با استفاده از طناب های مخصوص به خودروی کاملاً متلاشی شده رسیدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان پس از جست و جوی اطراف با پیکر دو مرد حدوداً ۳۰ ساله و خانمی حدوداً ۲۵ ساله مواجه شدند که با توجه به فاصله دو پیکر از خودرو مشخص بود که در مسیر سقوط به بیرون پرتاب شده بودند.
ملکی ادامه داد: پس از معاینات لازم مشخص شد که متأسفانه هر سه نفر جان خود را از دست داده اند. این افراد با برانکاردهای مخصوص به سطح جاده منتقل شدند و محل به عوامل انتظامی تحویل داده شد.
به گفته وی، عملیات ساعت ۱۲:۵۶ با گذشت بیش از دو ساعت به پایان رسیده است.
ملکی در پایان اظهار کرد: این حادثه حتماً باید از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد، اما این موضوع که افراد از خودرو به بیرون پرتاب می شوند می تواند ناشی از این باشد که از کمربندهای ایمنی استفاده نکرده باشند. حتی در سفرهای کوتاه درون شهری توصیه می کنیم که از کمربند ایمنی استفاده شود.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی