صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

توضیحات مدیرکل تعزیرات البرز درباره عدم ترخیص یک بیمار کرونایی به‌دلیل نداشتن هزینه درمانی

کد خبر 1500 1399-01-22 10:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز در مورد موارد مطرح شده در برخی از رسانه‌ها در مورد عدم ترخیص یک بیمار کرونایی به‌دلیل نداشتن هزینه درمانی توضیحاتی ارائه کرد.
توضیحات مدیرکل تعزیرات البرز درباره عدم ترخیص یک بیمار کرونایی به‌دلیل نداشتن هزینه درمانی


علی اکبر مختاری با تقدیر از زحمات کادر پزشکی و درمان استان البرز، اظهار داشت: کادر درمانی و پزشکان استان البرز از ابتدای شیوع کرونا با تمام توان و ظرفیت در خدمت بیماران مبتلا به کرونا بودند.
وی افزود: تعدادی از پرستاران و دیگر عوامل درمان استان البرز به دلیل معالجه و ارتباط با بیماران کرونایی دچار  بیماری کرونا و آسیب‌هایی شدند.
مدیر‌کل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه قصور و کم‌کاری احتمالی یک فرد نباید به پای کادر درمانی و افراد زحمتکش بیمارستان‌های استان البرز که  جان خود را کف دست گذاشتند قلمداد شود، بیان کرد: در مورد مطالب مطرح شده در مورد عدم ترخیص یک بیمار کرونایی به دلیل عدم پرداخت هزینه درمان در یک بیمارستان تحقیقات در حال انجام است و در صورتی که قصوری از سوی افرادی انجام شده باشد مطابق قانون با آنها برخورد می‌شود.
مختاری با بیان اینکه حتی در کشورهای پیشرفته تراز اول دنیا نیز احتمال قصور و کم‌کاری وجود دارد، گفت: فشار روانی ناشی از کرونا ویروس و تلاش کادر درمان برای خدمت‌رسانی به همه بیماران ممکن است سبب ایجاد ذهنیت‌هایی باشد، در بسیاری از کشورهای پیشرفته پرستاران حاضر به ادامه همکاری به‌دلیل شرایط موجود در بیمارستان‌ها نیستند اما در ایران و استان البرز علی‌رغم همه تحریم‌ها و محدودیت‌ها کادر درمان در حال تلاش شبانه‌روزی است.
مدیر‌کل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه در مورد معالجه و سیر درمان بیماران مبتلا به کرونا آیین‌نامه وجود دارد، تصریح کرد: فضاسازی‌ها نباید تلاش‌ها و زحمات کادر درمان بیمارستانی استان البرز را تحت شعاع قرار دهد. تعزیرات حکومتی استان البرز هم بنا بر وظایف خود در این زمینه تحقیق و بر‌اساس قانون برخورد کرده و نتیجه را به استحضار مردم می‌‌رساند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید