صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد جهان

رشد ۷۰ درصدی کاربران مایکروسافت تیمز

کد خبر 6005 1399-02-12 10:12
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که آمار کاربران روزانه سرویس ویدئو کنفرانس مایکروسافت نیز به ۷۵ میلیون نفر رسیده است.
رشد ۷۰ درصدی کاربران مایکروسافت تیمز


همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا، اعلام قرنطینه، تعطیلی مراکز آموزشی و ادارات و همچنین دورکاری شهروندان در بسیاری از کشورهای جهان استفاده از اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس یا تماس های ویدئویی گروهی جایگزین فعالیت حضوری کارکنان در محل کار خود شده، رشد و افزایش قابل توجهی یافته است.
از محبوب ترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس در ماه های گذشته می توان به اپلیکیشن زوم، گوگل میت، مایکروسافت تیمز و اسکایپ اشاره کرد.
حالا بر اساس تازه ترین آمار منتشره از سوی شرکت مایکروسافت، آمار کاربران فعال اپلیکیشن مایکروسافت تیمز (microsoft teams) با رشدی ۷۰ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بوده و به عدد ۷۵ میلیون کاربر فعال در روز رسیده است. 
این آمار که توسط ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت همزمان با ارائه گزارش مالی این شرکت اعلام و منتشر شده است، نشان می دهد که آمار کاربران مایکروسافت تیمز به بزرگترین رقیب خود یعنی اپلیکیشن زوم نزدیک شده است و انتظار می رود آنها به زودی وارد یک رقابت تنگاتنگ شوند.
این گزارش ها همچنین حاکی از آن است که بالغ بر ۲۰۰ میلیون کنفرانس ویدئویی تنها در یک روز برای سرویس مایکروسافت تیمز ثبت شده است، این در حالیست که اپلیکیشن زوم حدود ۳۰۰ میلیون کنفرانس در روز را برای خود به ثبت رسانده است.
 

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد جهان