صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

به اطلاعاتی مهم درباره داعش دست یافته‌ایم

کد خبر 6304 1399-02-13 18:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی فرماندهی علمیات مشترک عراق، اعلام کرد که نیروهای امنیتی در عملیات تعقیب و گریز تروریست‌ها در استان صلاح‌الدین به "اطلاعاتی مهم" در خصوص داعش دست پیدا کرده‌اند.
به اطلاعاتی مهم درباره داعش دست یافته‌ایم


 تحسین الخفاجی، سخنگوی فرماندهی علمیات مشترک عراق با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی عراق و حشد شعبی در حال ادامه عملیات هستند، گفت: «نیروهای امنیتی اطلاعات کاملی در خصوص بقایای داعش در اختیار دارند. این عناصر طبق دستورات و برنامه ریزی ها تحت تعقیب قرار خواهند گرفت». الخفاجی در ادامه گفت: «عملیات تروریستی عناصر داعش، با هدف شکستن محاصره نیروهای امنیتی اجرا می شود. آن ها با پناه گرفتن در فضای سبز که مناطق امنی برای استتارشان به شمار می رود، نیروهای امنیتی را هدف قرار می دهند.» سخنگوی فرماندهی علمیات مشترک عراق خاطرنشان ساخت که داعشی ها با این اقدام و سروصدای رسانه ای در تلاشند تا روحیه ضعیف خود را بالا ببرند.
عبد الکریم خلف، سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق نیز در بیانیه ای کوتاه در این باره گفت که نیروهای حشد شعبی با کمک نیروی زمینی و هوایی عراق همچنان درحال تعقیب عناصر داعش هستند.
وی تأکید کرد: قهرمانان حشد شعبی همچنان برای دفاع از ملت و حاکمیت عراق فداکاری کرده و قربانیان ارزشمندی برای تحقق این هدف تقدیم می کنند و درحالی که با توطئه ها و تجاوزات خارجی مواجه هستند با حملات تروریستی داعش مقابله می کنند.
 

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


خبرهای مرتبط را دنبال کنید