صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

کمک ۳۹۰ میلیون تومانی سران قوا به ستاد دیه برای آزادی زندانیان غیرعمد

کد خبر 6306 1399-02-13 18:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سران قوای مجریه، قضائیه و مقننه در مجموع با اهدای مبلغی معادل ۳۹۰ میلیون تومان در آیین گلریزان مجازی ستاد دیه کشور، ویژه ماه مبارک رمضان مشارکت داشتند.
کمک ۳۹۰ میلیون تومانی سران قوا به ستاد دیه برای آزادی زندانیان غیرعمد


 در راستای کاهش خطر انتقال ویروس کرونا اگرچه امسال خیرین در آیین های معنوی گلریزان حضور فیزیکی ندارند، اما همیاری آن ها در روزهای سپری شده از ماه مهمانی خدا به مانند سال های قبل همچنان تداوم دارد.
اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری از طریق جشن های گلریزان برگزار شده در شبکه های استانی یا جشن های زنده مربوط به شبکه های اجتماعی مبالغ نقدی خود را به حساب های اختصاصی این ستاد مردمی در استان ها واریز و رمضان امسال نیز در احسان آزادی دربندان دردمند حضور چشمگیری دارند که در شمار این  کمک ها می توان به اهدای مبلغ 270 میلیون تومانی حجت الاسلام روحانی، کمک 70 میلیون تومانی آیت الله رئیسی و واریز کمک 50 میلیون تومانی دکتر علی لاریجانی اشاره داشت.
افزون بر این، تا به امروز مجموعه هایی متعددی چون کمیته امداد امام خمینی (ره) هم با واریز مبلغی معادل 50 میلیون تومان، اتاق بازرگانی ایران با کمک 110 میلیون تومان و همچنین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با تخصیص مبلغ 100 میلیون تومان در این امر خداپسندانه مشارکت داشتند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


خبرهای مرتبط را دنبال کنید