صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آغاز فروش مستقیم ماسک سه‌لایه با نرخ مصوب در ایستگاههای مترو

کد خبر 6643 1399-02-14 17:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مشاور قائم‌مقام وزیر صنعت، از آغاز فروش مستقیم ماسک‌های سه‌لایه و پنج‌لایه با نرخ مصوب در ۲۳ ایستگاه مترو خبر داد و گفت: به مرور تعداد این مراکز فروش در مترو، به ۱۱۰ ایستگاه می‌شود.
آغاز فروش مستقیم ماسک سه‌لایه با نرخ مصوب در ایستگاههای مترو


 جمشید گلپور از تجهیز ایستگاههای مترو به مراکز فروش ماسک طبی سه لایه و پنج لایه خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته میان وزارت صنعت، معدن و تجارت با شرکت مترو تهران، از امروز کار تجهیز حدود ۱۱۰ ایستگاه مترو برای فروش مستقیم ماسک‎های سه لایه و پنج لایه آغاز شده است.
مشاور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر این اساس در مجموع طی روزهای آینده، ۱۱۰ ایستگاه مترو به مراکز فروش ماسک تبدیل خواهند شد که ماسک های سه لایه و پنج لایه را با نرخ مصوب دو هزار تومان به فروش خواهند رساند.
وی تصریح کرد: تامین این ماسک ها از محل تولید ۵۰ واحد تولیدی_ صنفی و صنعتی صورت خواهد گرفت و محل توزیع آنها، از سوی شرکت مترو تهران تامین خواهد شد.
به گفته گلپور، امروز در مجموع ۲۳ ایستگاه مترو برای فروش ماسک های سه لایه و پنج لایه تجهیز شده اند و به مرور تعداد ایستگاههای مترو به ۱۱۰ ایستگاه خواهد رسید.
وی همچنین از برنامه ریزی برای استقرار واحدهای فروش ماسک در ایستگاهای اتوبوسرانی خبر داد و گفت: این ایستگاهها نیز به زودی تحت پوشش فروش مستقیم ماسک به قیمت مصوب قرار خواهند گرفت.
گفتنی است از ابتدای شیوع ویروس کرونا، وزارت صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی و بسیج کلیه امکانات در اختیار واحدهای صنفی و صنعتی، اقدام به تولید گسترده ماسک های طبی سه لایه، پنج لایه و N۹۵ نموده تا علاوه بر واردات محموله های وارداتی ماسک N۹۵ برای تامین نیاز کادر درمان، از ظرفیت تولید داخلی نیز به بهترین شکل بهره برداری صورت گیرد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی