صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

یک زندان فدرال آمریکا عمداً سوابق زندانیان مبتلا به کرونا را از بین می‌برد

کد خبر 6685 1399-02-14 21:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک زندان فدرال در بروکلین نیویورک با ۱۷۰۰ زندانی، در حال از بین بردن سوابق پزشکی است و این بخشی از تلاش عامدانه برای مخدوش کردن تعداد زندانیان مبتلا به کرونا و جلوگیری از دسترسی آن‌ها به مراقبت درمانی مناسب است.
یک زندان فدرال آمریکا عمداً سوابق زندانیان مبتلا به کرونا را از بین می‌برد


به گزارش پایگاه خبری اینترسپت، این گزارش مربوط به یک کارشناس پزشکی است که ۲۳ آوریل با حکم دادگاه از زندان بروکلین (مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین) بازدید به عمل آورد.
دفتر زندان ها و دادستان های فدرال تأکید دارند که اوضاع در این زندان تحت کنترل است اما گزارش پزشکی بر خلاف ارزیابی های مراکز پیشگیری و کنترل بیماری ها نشان می دهد که شش موردی که گفته می شود تست کرونا مثبت داشته اند، تنها نوک این کوه یخ است و موارد بسیار بالاتری وجود دارد.
این گزارش تأکید می کند: احتمالاً تعداد بسیاری از موارد مبتلا به کووید_۱۹ گزارش نشده است. ناکامی های این زندان از نقض های فاحش آن در تبعیت از استانداردهای مراقبتی و دستورات بهداشتی حکایت دارد. این زندان در حال از بین بردن سوابق پزشکی است و این بخشی از تلاش عامدانه آن ها برای مخدوش کردن تعداد زندانیان مبتلا به کرونا و جلوگیری از دسترسی آن ها به مراقبت درمانی مناسب است.
این گزارش از سوی دکتر هومر ونترز، مدیر سابق بهداشت زندان های نیویورک سیتی نوشته شده است که سال ۲۰۰۹ هم بر واکنش این سیستم بر شیوع اچ۱ان ۱ و همچنین شیوع دیگر بیماری ها در زندان های نیویورک نظارت داشت.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


خبرهای مرتبط را دنبال کنید