صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

واریز حقوق ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومانی به سربازان گروه پزشکی

کد خبر 7151 1399-02-16 13:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یرئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اتمام دوره احتیاط سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی و ترخیص آنها در 20 اردیبهشت خبر داد.
واریز حقوق ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومانی به سربازان گروه پزشکی


ناخدا "غلام رضا رحیمی پور" با اعلام خبر فوق اظهارداشت: با شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط بحرانی و نیاز جامعه به تخصص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی،جمعی از این عزیزان پس از اتمام دوره ضرورت خدمت وظیفه عمومی برای کمک به کادر درمان در سراسر کشورهمچنان تحت عنوان دوره احتیاط خدمت سربازی در مراکز بهداشتی مشغول به خدمت وجانفشانی به همنوعان خود بوده اند که الحمدلله با کنترل ویروس کرونا درسطح نیروهای  مسلح،دوره احتیاط این دسته از سربازان در تاریخ بیستم اردیبهشت  به اتمام می رسد.
وی بیان داشت:تمام کارکنان وظیفه که دوره احتیاط خدمت سربازی را سپری می کنند باید تا تاریخ 99/2/20 ترخیص شوند و نیازی نیست که  مدت سه ماه دوره احتیاط را در رده های نیروهای مسلح به طورکامل سپری کنند و در تاریخ مذکور از خدمت ترخیص می شوند.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقوق و مزایای این دسته از سربازان در دوره احتیاط معادل حقوق کادر پایور و براساس درجه از میانگین بیست و پنج  تا چهل و پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است و به حساب آنان واریز می شود.
وی افزود:غربالگری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح به طور کامل انجام می شود و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراحل تخصصی تشخیص انجام می دهند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی