صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

کارمند معترض اداره دارائی بندر امام را به آتش کشید

کد خبر 7237 1399-02-16 19:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرماندار شهرستان ماهشهر گفت: یکی از کارمندان اداره دارایی بندر امام( ره)به دلیل رد تقاضای خارج از چارچوب موازین اداری مبنی بر تبدیل وضعیت شغلی خود، دست به آتش افروزی در این اداره زد.
کارمند معترض اداره دارائی بندر امام را به آتش کشید


محسن بیرانوند روز سه شنبه با بیان اینکه یک طبقه از اداره دارایی بندر امام به دلیل آتش سوزی توسط این فرد دچار خسارت جدی شده، گفت: این اداره طی روزهای آینده تعطیل خواهد بود تا تعمیرات و بازسازی های لازم در انتخابات صورت گیرد.
وی ادامه داد: گفته شده این فرد پیش از این طی چند نوبت، تهدید کرده بود که در صورتی که با درخواست تغییر وضعیت شغلی او موافقت نشود، اقدام به آتش زدن اداره می کند که در نهایت امروز با استفاده از بنزین این حادثه را به وجود آورد.
رئیس شورای تامین شهرستان ماهشهر با بیان اینکه تبدیل وضعیت کارمندان دولت در قالب قوانین و مقررات رایج کشور انجام می شود، گفت: تبدیل وضعیت یکی از کارکنان این اداره که از مسیر شرکت در آزمون استخدامی صورت گرفته بود، باعث تحریک این فرد برای انجام چنین اقدامی شد.
بیرانوند تصریح کرد: این حادثه کشته و یا زحمی نداشته و فرد آتش افروز دستگیر و در اختیار نیروهای انتظامی است.
فرماندار ماهشهر تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه همچنان ادامه دارد و در صورت روشن شدن ابعاد دیگر این حادثه، جزییات آن در اختیار رسانه ها قرار  می گیرد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید