صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

پیش‌بینی می‌شود تا پایان نیمه اول سال، استقلال و پرسپولیس وارد بورس شوند

کد خبر 7249 1399-02-16 21:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر ورزش و جوانان، تمرکز ویژه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی‌سازی و بورس را باعث فراهم شدن زمینه لازم برای خصوصی‌سازی عنوان کرد.
پیش‌بینی می‌شود تا پایان نیمه اول سال، استقلال و پرسپولیس وارد بورس شوند


بیست و نهمین جلسه بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی باشگاه های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس جهت واگذاری به بخش خصوصی  با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین ذیربط، عصر امروز در وزارتخانه برگزار شد.
مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با تشکر از اهتمام اعضاء شرکت کننده و مدیران  دو باشگاه  اظهار داشت:بعد از مصوبه 18 فروردین 1399 در هیئت عالی واگذاری که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، دادگستری همچنین مسئولین اتاق بازرگانی و اینجانب ابلاغ شد، توقع  این است که مدیران  و مسئولین دو باشگاه همت مضاعف را در اولویت کاری خود به منظور واگذاری سریع قرار دهند که این مهم با  عزم دولت و سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه محقق خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: باید در زمان بندی که پیش بینی شده است و در پایان نیمه اول سال، دو باشگاه مردمی و پر طرفدار ایران وارد بورس شوند که این اقدام بی نظیر، مورد حمایت دولت است و هم  به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه خواهد بود.
سلطانی فر گفت: تمرکز ویژه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و بورس به منظور  برگزازی جلسات مستمر هفتگی، حتما می تواند  در کوتاه ترین زمان، زمینه لازم  برای خصوصی سازی  را مهیا کند.
در ادامه جلسه مدیران  دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزارشی از اقدامات انجام شده ظرف یک هفته گذشته در روند خصوصی سازی را ارائه و راهنمای های لازم توسط مسئولین سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادر کشور به مسئولین ذیربط مطرح شد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه