صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

فرمانده کل سپاه: برای هرگونه واکنش آماده هستیم

کد خبر 79403 1399-10-12 13:31
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
فرمانده کل سپاه درباره تحرکات اخیر در منطقه با بیان اینکه این تحرکات بازتاب پیامدهای ناشی از اشتباه آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار بزرگ سپاه اسلام و ابومهدی المهندس است، تصریح کرد: ما برای هرگونه واکنش آماده هستیم.
فرمانده کل سپاه: برای هرگونه واکنش آماده هستیم


سرلشکر پاسدار حسین سلامی، پیش از ظهر جمعه در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی که در دانشگاه تهران برگزار شد در پاسخ به پرسشی درباره تحرکات اخیر دشمنان در منطقه اظهار کرد: به هر شکل تحرکات دشمن رفتاری مربوط به خود است اما ما معتقدیم که این تحرکات بازتاب پیامدهای ناشی از اشتباه سال گذشته آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار بزرگ سپاه اسلام و ابومهدی المهندس و یارانش است که یک بغض فشرده ای را میان جوانان غیر جوانان جهان اسلام ایجاد کرده اند.
وی با بیان اینکه «این بغض فشرده مثل یک کابوس همیشه آمریکایی ها را رنج می دهد و آنها برای نجات از این کابوس خطرناکی که احساس می کنند دست به یک سلسله تحرکاتی می زنند» تصریح کرد: در هر صورت ما برای هرگونه واکنش آماده هستیم.
فرمانده کل سپاه همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا امروز جمهوری اسلامی ایران از اینکه شاید ترامپ حمله یا اشتباهی علیه ایران انجام دهد، نگرانی دارد؟ تاکید کرد: ایران هیچ نگرانی ندارد و ما برای دفاع از استقلال خود، منافع حیاتی و دستاوردهای انقلاب بزرگ مان آماده هستیم و این آمادگی را ظرف ۴۱ ساله گذشته ایجاد کردیم.
سرلشکر سلامی خاطر نشان کرد: امروز برای رویارویی با هر قدرتی، هیچ مشکل، نگرانی و دغدغه ای نداریم ما حرف های نهایی خود را در میدان نبرد با دشمنان مان خواهیم زد.
وی با تاکید بر استمرار راه شهدای مقاومت به ویژه سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی، شعله های مقاومت برافروخته تر از گذشته شد و جوانان جهان اسلام امروز هم برای بیرون راندن آمریکایی ها از منطقه و شکست دادن قطعی صهیونیست ها، هم برای گرفتن انتقام خون شهیدان و هم برای آزادسازی همیشه مسلمانان از سیطره و سلطه سیاسی اقتصادی و فرهنگی دنیای غرب با محوریت و شرارت افزایی آمریکایی ها مصمم تر از گذشته هستند.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی، مقاومت جریان دارد و هیچ چیزی متوقف نشده است، گفت: امروز به خاطر خون شهید سلیمانی، شهید ابومهدی و شهدای جریان مقاومت، جریان، موج، جوشش و رویش های جدیدی به وجود آمده و سلیمانی های بیشماری در جهان اسلام رشد کرده اند و قدرت جهان اسلام در حال افزایش است؛ در این شرایط دشمنان باید به فکر خود باشند و از منطقه خارج شوند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی