صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

گردشگران اسرائیلی مواد مخدر به امارات قاچاق می کنند

کد خبر 80006 1399-10-14 13:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
برخی رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که گردشگران اسرائیلی در سفرشان به امارات برای جشن سال نوی میلادی به این کشور مواد مخدر قاچاق کردند.
گردشگران اسرائیلی مواد مخدر به امارات قاچاق می کنند


شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، برخی گردشگران اسرائیلی در سفر خود به دبی برای شرکت در جشن سال نوی میلادی، با اینکه می دانند کشور امارات قوانین بسیار سختگیرانه و جدی در مورد قاچاق مواد مخدر و یا مصرف آن دارد و مجازات این جرائم از ۲۰ سال حبس تا حتی اعدام را شامل می شود، همراه با خود مواد مخدر برده اند.
این شبکه عبری زبان گزارش داد: حدود ۸۰۰۰ گردشگر اسرائیلی برای جشن سال نوی میلادی به دبی سفر کردند وده ها تن از آنها حشیش و ماریجوانا را داخل بسته های سیگار و در جوراب هایشان قاچاق کردند، علاوه بر این، آنها در داخل اتاق های خود در هتل های دوبی مشروبات الکلی مصرف کردند.
این تلویزیون به نقل از یکی از جوانان اسرائیلی که به دوبی سفر کرده، اعلام کرد: "مقداری حشیش و ماریجوانا برای جشن های شب سال نو قاچاق کردیم تا مصرف سبک و اندکی داشته باشیم، این مخدرها کوکایین نیستند بلکه مواد مخدرهایی سبک هستند و به شکل مناسبی جشن خواهیم گرفت".
این شبکه عبری زبان در سایت خود اعلام کرد که دبی پیش از این به گردشگران و شهروندان اسرائیلی که قصد سفر به این مکان را در روزهای سال نوی میلادی داشتند، توصیه هایی کرده و به آنها هشدار داده بود در صورت رعایت نکردن این موارد هزاران شکِل جریمه خواهند شد.
دو کشور عربی امارات و بحرین پانزدهم سپتامبر گذشته در کاخ سفید توافقنامه های صلحی را با رژیم صهیونیستی به امضا رسانده و روابط خود را با این رژیم به حالت عادی درآوردند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی