صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

تا خدا نخواهد سلاحمان را زمین نمی‌گذاریم هزاران سلیمانی و ابو مهدی خواهیم بود

کد خبر 80027 1399-10-14 14:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دبیرکل گردان‌های حزب‌الله عراق در سخنانی خواستار گرفتن هرچه زودتر انتقام خون سرداران مقاومت از آمریکا شد.
تا خدا نخواهد سلاحمان را زمین نمی‌گذاریم هزاران سلیمانی و ابو مهدی خواهیم بود


ابو حسین الحمیداوی در سخنانی به مناسبت نخستین سالروز شهادت سرداران مقاومت سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه و ابو مهدی المهندس، نایب رئیس حشد شعبی عراق اظهار کرد: حضور امروز ما در صحنه برای بیعت با خدا، پیامبرش و مومنان مقاوم و پایدار است.
وی افزود: این حضور همچنین مجوزی است برای اینکه هرچه سریع تر انتقام خون سرداران مقاومت گرفته شود، چرا که خون ما همچنان می جوشد.
الحمیداوی ادامه داد: امروز وارد سفارت شر (سفارتخانه آمریکا) نخواهیم شد و این دولت را سرنگون نخواهیم کرد؛ چراکه هنوز زمان کافی وجود دارد.
وی تأکید کرد: سلاح مقاومت منضبط تر، سازمان یافته تر و قانونمندتر از بسیاری از ارتش ها و نهادهای نظامی در طول تاریخ است و تا زمانی که خدا بخواهد در دست ما خواهد ماند و به هیچ کس اجازه نخواهیم داد تا این سلاح مقدس را که باعث حفظ سرزمین، آبرو و جان ماست، را کوچک بشمارد.
دبیرکل گردان های حزب الله عراق در پایان خاطرنشان کرد: با فرماندهان پیروزی تجدید میثاق می کنیم که در مسیر غرور و افتخار ثابت قدم بمانیم و به یاری خدا هزار سلیمانی و ابو مهدی خواهیم بود.
قرار است امروز در بغداد تجمع ها و راهپیمایی هایی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و المهندس برگزار شوند. به همین منظور شمار زیادی از شهروندان عراقی از بامداد امروز (یکشنبه) به سمت میدان التحریر بغداد حرکت کردند.
سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه و ابومهدی المهندس، نایب رئیس حشد شعبی عراق به همراه هشت تن دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد به دست آمریکا به شهادت رسیدند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی