صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی پایتخت: تهران تقریباً تعطیل است

کد خبر 80029 1399-10-14 14:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر کشور با بیان اینکه تصمیمی درباره تعطیلی تهران گرفته نشده است، گفت: تصمیم‌گیری در این خصوص به عهده کارگروهی است که قانون پاک مشخص می‌کند و آنها متناسب با شاخص‌ها باید این کار را انجام دهند.
پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی پایتخت: تهران تقریباً تعطیل است


عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه هیچ تصمیمی درباره تعطیلی تهران گرفته نشده است، گفت: تهران تقریباً تعطیل است. مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی تعطیل هستند و ادارات با یک سوم نیروها فعال هستند ضمن اینکه معلوم نیست ما تا چه تاریخی ثبات و پایداری هوا خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه تلاش ما این است که بتوانیم با کمترین هزینه از این شرایط عبور کنیم، گفت: البته تصمیم گیری در این خصوص به عهده کارگروهی است که قانون پاک مشخص کند و آنها متناسب با شاخص ها باید این کار را انجام دهند.
رحمانی فضلی یادآورشد: اگر پیشنهاد بیاید باید این مباحث در مراکز مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و درباره آن تصمیم گیری شود.
وزیر کشور با اشاره به جلسه امروز خود با وزیران نیرو و بهداشت گفت: جلسه ای که امروز گذاشتیم برای این است که بتوانیم با هزینه های پایینی از این شرایط عبور کنیم.
وی با اشاره به افزایش مصرف خانگی گفت: بر اساس اظهارات استاندار میزان مصرف خانگی در تهران ۱۵ تا ۱۶ درصد افزایش داشته است با این شرایط همه جا را هم تعطیل کنید این مصارف خانگی هست و مردم باید در زمینه مصرف مراعات بکنند.
رحمانی فضلی یادآورشد: البته مردم هم فکر می کنند اگر منفذ و فضایی را برای تبادل هوا باز بگذارند، شاید از منظر مقابله با کرونا مناسب باشد که همین امر مصرف را خیلی بالا برده است.
وزیر کشور ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و برنامه های وزارتخانه های مختلف مشکل حل شود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی