صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

برقراری جو آرام در بیشتر مناطق کشور 

کد خبر 80040 1399-10-14 15:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جوی آرام در بیشتر مناطق کشور گفت: این شرایط سبب تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعت ی و پرجمعیت می‌شود.
برقراری جو آرام در بیشتر مناطق کشور 


صادق ضیاییان اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی هفته جاری در بیشتر منطقه کشور جوی آرام و آسمانی صاف خواهیم داشت.
وی ادامه داد: از این رو با توجه به تداوم پایداری جو، برای شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران، اصفهان، کرج، اراک، قزوین، تبریز و مشهد کاهش کیفیت هوا و ماندگاری غلظت آلاینده های جوی دور از انتظار نیست.
ضیاییان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت آینده برای استان های گلستان، گیلان و مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود، اظهارکرد: طی فردا (۱۵ دی) علاوه بر استان های ساحلی خزر در خراسان شمالی نیز بارش باران خواهیم داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه طی روز سه شنبه (۱۶ دی) در شرق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده رخ می دهد، گفت: تنگه هرمز و دریای عمان نیز طی سه روز آینده در بعضی ساعات متلاطم خواهند بود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۵ دی) نیمه ابری همراه با غبار محلی، در بعد ازظهر کاهش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱_ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (۱۶ دی) نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۲_ و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی