صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

موضوعات مهمی که آینده اسرائیل را با خطر مواجه کرده است

کد خبر 80122 1399-10-14 21:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت امروز، یکشنبه نوشت: تهدیدات بی‌شماری در مرحله آینده در مقابل اسرائیل قرار دارد که مهمترین آن حمله غافلگیرانه به جبهه داخلی، حملات سایبری و نبود اعتماد به رهبران سیاسی اسرائیلی است.
موضوعات مهمی که آینده اسرائیل را با خطر مواجه کرده است


این روزنامه تحت عنوان "تهدیدات دوره آینده" نوشت: به رغم تهدیدات عدیده ای که در دوره گذشته مقابل اسرائیل قرار داشت اما اسرائیل موفق به رویارویی با آنها طی دو سال گذشته شد با این وجود به نظر می رسد مرحله آینده شاهد خطرات و تهدیدات بزرگتر خواهد بود.
این روزنامه افزود: ایران در رأس تهدیداتی قرار دارد که خطر واقعی علیه اسرائیل محسوب می شود یا حمله غیرمنتظره به جبهه داخلی به واسطه سلاح های پیشرفته، موشک های کروز و پهپادها یا حملات سایبری یا حملات موشک های فراصوت همه تهدیدات جدی هستند و علاوه بر این ها نبود اعتماد شهروندان اسرائیلی به رهبری نظامی و مدنی مزید بر علت شده است.
این روزنامه خواستار ایجاد استراتژی واقعی ممانعت از ادامه این تهدیدات به خصوص "تهدید هسته ای ایران" علیه اسرائیل شد و ایران را تهدیدی موجودیتی علیه اسرائیل خواند و نوشت: پرونده ایران هم چنان در برنامه هر دولت اسرائیلی و هر دولت آمریکایی است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی