صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / تکنولوژی

ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» ابلاغ شد

کد خبر 82525 1399-10-22 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه جلسه ۸۳۵ شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ ۹ دی ۱۳۹۹ با عنوان ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» را ابلاغ کرد.
ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» ابلاغ شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نهاد ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری نانو و ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور ابلاغ شده است.
همچنین در تبصره این ماده واحده تأکید شده است که ضوابط حاکم بر فعالیت و چگونگی اداره این ستاد ظرف مدت حداکثر ۶ ماه در ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور به تصویب رسد.
متن کامل ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» به شرح ذیل است:
نهاد ریاست جمهوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ستاد توسعه فناوری نانو ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور
ماده واحده «تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو» که در جلسه ۸۳۵ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌گردد:
«ماده واحده _ مصوبه جلسه ۵۸۲ مورخ ۱۳۸۵/۲/۱۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص سیاست‌ها و راهبردهای ارتقا و توسعه فناوری نانو و اصلاحات بعدی آن به منزله مصوبه تشکیل ستاد توسعه فناوری نانو وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محسوب می‌گردد.
تبصره _ ضوابط حاکم بر فعالیت و چگونگی اداره این ستاد ظرف مدت حداکثر شش ماه در ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور به تصویب خواهد رسید.»

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


تیتر های خواندنی