صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ پیش از ترک کاخ سفید مجوز ۳ اعدام دیگر را می‌دهد

کد خبر 82564 1399-10-22 17:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پیش از پایان ریاست جمهوری دونالد ترامپ، دولت او بر اعدام سه تن دیگر نظارت خواهد کرد که این روندی بسیار بی‌سابقه است.
ترامپ پیش از ترک کاخ سفید مجوز ۳ اعدام دیگر را می‌دهد


پس از یک دوره اعدام بی سابقه، دولت آمریکا در تلاش است باز هم ظرف روزهای آتی جان سه تن دیگر را بگیرد که دو تن از آنها در حال بهبودی از کووید_۱۹ هستند.
از زمانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا معترضان را برای حمله به کنگره در ششم ژانویه تحریک کرد، قانونگذاران و اعضای کابینه ترامپ در حال بررسی هستند که آیا او برای تکمیل آخرین روزهای ریاست جمهوری خودش بسیار خطرناک است یا خیر. همچنین توییتر، فیسبوک و اسنپ چت تصمیم گرفته اند که او در حال حاضر برای استفاده از حساب های کاربری خود در این شبکه ها صلاحیت ندارد.
اما او هنوز قدرت کشتن را در اختیار دارد.
در جریان آخرین هفته ریاست جمهوری ترامپ، دولت او در نظر دارد تا سه تن دیگر را اعدام کند که این یک روند اعدام بی سابقه به لحاظ تاریخی است.
این افرادی که در صف اعدام هستند و مرگشان پیش از مراسم آغاز ریاست جمهوری مردی رقم می خورد که مخالف اعدام است، از جمله شامل یک زن با بیماری روانی درمان نشده در زمان ارتکاب جرم، مردی با معلولیت ذهنی است که باید او را فاقد صلاحیت اعدام اعلام کند و یک مردی است که در قتلی که به آن محکوم شده است، ماشه را نکشیده است.
اعدام های ترامپ که از همین تابستان گذشته آغاز شد و قرار است ۱۵ ژانویه به اوج خود برسد، با یک پاندمی مقارن شده که مستقیما به یک زندان در شهر تره هوت ایندیانا رسیده است؛ جایی که صف مرگ فدرال در آن واقع شده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی