صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

الفیاض: تحریم من اهانت به عراقیهاست/ تمجید الاعرجی از حشد شعبی و رئیس این سازمان

کد خبر 82573 1399-10-22 17:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان حشد شعبی عراق امروز دوشنبه به تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا علیه خود واکنش نشان داد و گفت: این تصمیم در واقع اهانت به عراق و عراقیهاست.
الفیاض: تحریم من اهانت به عراقیهاست/ تمجید الاعرجی از حشد شعبی و رئیس این سازمان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، فالح الفیاض رئیس سازمان حشد شعبی عراق امروز دوشنبه به تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا علیه خود واکنش نشان داد و گفت: این تصمیم در واقع اهانت به عراق و عراقیهاست.
مشاور امنیت ملی عراق امروز (دوشنبه) در واکنش به تحریم «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشد شعبی از سوی آمریکا، در دیدار با وی از مواضع ملی الفیاض و دلاوریهای نیروهای حشد شعبی در مبارزه با تروریسم و مشارکت آنها در تقویت امنیت و ثبات و پاسداری از عراق و ملت آن، تقدیر کرد.
 در بیانیه دفتر مشاور امنیت ملی عراق آمده است: «قاسم الاعرجی» مشاور امنیت ملی امروز با الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی در مقر این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.
در این بیانیه آمده است: در این دیدار، آخرین تحولات سیاسی و امنیتی عراق مورد بررسی قرار گرفت و بر وحدت موضع، همکاری و هماهنگی مشترک میان مشاور امنیت ملی و سازمان حشد شعبی در زمینه تقویت امنیت و پاسداری از کشور و مردم تاکید شد.
برپایه این بیانیه، الفیاض از این دیدار ابراز خرسندی کرد و موضع الاعرجی در قبال تصمیم اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا در تحریم خود را ارج نهاد و این تصمیم را اهانت به عراق و عراقی‌ها دانست.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی