صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

واکنش سخنگوی وزارت بهداشت به خبرِ تهیه آمپول خاص برای درمان میناوند

کد خبر 87074 1399-11-05 12:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به خبرِ تهیه آمپول خاص برای درمان میناوند گفت: طرح چنین موضوعی در فضای مجازی صرفا با هدف "جذبِ مخاطب" است، چرا که درمان‌ تمام بیماران کرونایی در کشور یکسان است.
واکنش سخنگوی وزارت بهداشت به خبرِ تهیه آمپول خاص برای درمان میناوند


سیما سادات لاری در واکنش به خبر تهیه  آمپول خاص برای درمان مهرداد میناوند که مبتلا به کرونا است، بیان کرد: بیماری کووید ۱۹ داروی اختصاصی ندارد و همه درمان ها برای هر فرد بیمار در کشور یکسان و بر اساس شیوه نامه ها و راهنمای درمانی کووید ۱۹ است که معاونت درمان وزارت بهداشت ابلاغ می کند.
وی ادامه داد: بیماران مبتلا به ویروس کرونا بر همین اساس مورد مراقبت های درمانی قرار می گیرند و به نظر می رسد برخی مباحث مطرح شده در فضای مجازی در زمینه دارو یا آمپول که به صورت کلی گفته می شود، برای مقاصد رسانه ای است.
لاری افزود: در تمام این مدت شیوع کرونا که نزدیک به یک سال شده، هر نوع درمان یا دارویی که در جهان در مورد کووید ۱۹ مطرح شده در اختیار همه بیماران قرار گرفته و حتی برخی از این داروها در کشور تولید شده است. 
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بنابراین مباحثی از این دست که در فضای مجازی مطرح می شود، به نظر می رسد که با نیت های شخصی یا جذب مخاطب منتشر می شود. 
وی در پایان افزود: برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سلامت آحاد مردم ایران اولویت اصلی است و هرگونه درمان یا دارویی که مورد نیاز بیماران باشد، تهیه شده و در اختیار قرار می گیرد.
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی