صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

چهره جنجالی حمله به کنگره: فریب ترامپ را خوردم

کد خبر 87196 1399-11-05 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
«آنتونی چنسلی» از چهره‌های جنجالی حمله اخیر به کنگره آمریکا گفته است، فریب «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق این کشور را خورده بود.
چهره جنجالی حمله به کنگره: فریب ترامپ را خوردم


وکیل جنسلی به نقل از این عامل حمله به کنگره گفت: «او بسیار بسیار پشیمان است، نه فقط به این دلیل که فریب رئیس جمهور را خورد بلکه به این دلیل که چنین فریبی او را در موقعیتی قرار داد که تصمیمی گرفت که نباید آن را اتخاذ می کرد».
این وکیل آمریکایی افزود: «بیایید این نوار را دوباره پخش کنیم. بیایید ماه ها دروغ و ادعای غلط و تفکرات هراس انگیز و سخنرانی های به شدت مبالغه آمیز رئیس جمهورمان را پخش کنیم که هدفش ایجاد التهاب، خشم و انگیزش بود».
او در ادامه گفت: «آنچه واقعاً جالب است، این حقیقت است که رئیس جمهور ما از نقطه نظر سابقه عمومی (غیرمحرمانه)، به عنوان رئیس جمهور این افراد را دعوت کرد با او به کنگره بروند».
چنسلی که لقب «شمن کیو اِنان» را به خود داده است، پیش تر از طریق وکیل خود از  ترامپ درخواست کرده بود وی را مورد عفو قرار دهد. در همین راستا وکیل چنسلی مدعی شد این هوادار ترامپ به طور مسالمت آمیز دست به اعتراض زده است و خود را به مقامات قضایی تحویل داده است و به همین دلیل باید از سوی ترامپ مورد عفو قرار گیرد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


خبرهای مرتبط را دنبال کنید