صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

توضیحات رییس هلال‌احمر در مورد اختصاص واکسن کرونا به امدادگران و داوطلبان

کد خبر 100375 1399-12-11 08:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رییس جمعیت هلال احمر توضیحاتی را درمورد در اولویت قرار گرفتن امدادگران و اعضای خانواده هلال برای دریافت واکسن کرونا ارائه کرد.
توضیحات رییس هلال‌احمر در مورد اختصاص واکسن کرونا به امدادگران و داوطلبان


کریم همتی درباره اینکه آیا درخواستی از سوی این جمعیت برای در اولویت قرارگرفتن امدادگران و داوطلبان این جمعیت که دارای ارتباط وسیع با اقشار مختلف جامعه هستند به ستاد کرونا ارائه شده یا خیر؟ گفت: بنده خودم در جلسات ستاد مقابله با کرونا هستم و در جریان ریز موضوعات قراردارم. به همین دلیل باید بگویم که در حال حاضر تعداد واکسن خیلی زیاد نیست.
رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: ما هم این درخواست را خدمت دوستان داشتیم و گفتیم که به این موضوع توجه داشته باشند. اما در حال حاضر ظرفیت کلی واکسن برای کادر درمان به عنوان یک اولویت نیز کافی نیست. به گزارش ایسنا، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمله افرادی هستند که در زمان شیوع کرونا ارتباط وسیعی با مردم داشته و در حوادث و رویدادهای مختلف در تماس با اقشار مختلف مردم قرار دارند. از این رو به نظر می رسد در صورت تامین واکسن، واکسیناسیون آنان نیز باید جزو اولویت های ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت باشد.
پیش از این نیز سردار اعلام کرد که برای در اولویت واکسن قرارگرفتن آن دسته از ماموران ناجا که دارای ارتباط بیشتری با مردم بوده و در معرض ریسک بالای ابتلا به کرونا قراردارند با وزیر بهداشت رایزنی هایی داشته است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »از پرونده ها بخوانید
» کلاهبرداری با تزریق آب مقطر به جای واکسن کرونا
» واردات واکسن کرونا از سوی هر نهاد یا شخصی باید تحت اشراف و نظارت وزارت بهداشت باشد
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید