صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

۴۶ پروژه در شهر تهران در دست احداث است

کد خبر 100509 1399-12-11 12:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران گفت: تمامی پروژه‌های در حال احداث در تهران ۴۶ پروژه است که نیمی از پروژ ها حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.
۴۶ پروژه در شهر تهران در دست احداث است

به گزارش خبرنگار مهر، مجید غمخوار مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، با تشریح اقدامات معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: معاونت عمرانی شهرداری از اولین سازمان‌هایی بود که پروژه‌های توسعه محلات را انجام داد و حدود ۶۰ درصد پیشرفت با ۲۶ پروژه داشته‌ایم.
وی افزود: تمامی پروژه‌های در حال احداث در تهران ۴۶ پروژه است.
غمخوار با اشاره بر پروژه‌های کلان ساخته شده یا در حال ساخت در تهران، تصریح کرد: مجموعه فرهنگی رازی در منطقه ۲۰، میدانگاه هفتم تیر با برآورد کلی ۲.۹ میلیارد تومان، احداث ساختمان بلدیه و بهره برداری از آن در سال ۱۴۰۰، پیاده رو سازی خیابان کریمخان و باغ راه حضرت فاطمه زهرا در منطقه ۱۷ و ۱۸ که در حال ساخت است، از جمله پروژه‌های کلان معاونت عمرانی شهرداری بوده است.
مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با اشاره بر برادرهای مالی این معاونت ابراز داشت: این سازمان در سال ۹۸ با رقم ۱۵۰ میلیارد تومان و سال ۹۹ با رقم ۲۵۰ میلیارد تومان به صورت مناقصه‌ای، پروژه‌ها را انجام داده است.
غمخوار عنوان کرد: به علاوه در سال گذشته در زمینه مجموعه بلدیه و مجموعه رازی تقدیر نامه‌های متعدد و جایزه خشت طلایی را کسب کردیم.
در حال تکمیل…

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید