صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

قرآن محکم‌ترین سنگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است

کد خبر 100604 1399-12-11 15:10
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون هماهنگ کننده ارتش با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و داشتن علم، دانش، بصیرت و دشمن‌شناسی، گفت: قرآن بزرگترین و محکم‌ترین سنگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است.
قرآن محکم‌ترین سنگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح قرآنی تنویر ستاد ارتش که امروز در سالن همایش ولایت این ستاد برگزار شد،گفت: این‌گونه برنامه‌های مستمر به همراه برنامه‌ریزی منظم و خوب در اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش بسیار ارزشمند است و انسان از این استمرار اثربخش لذت می‌برد و امیدواریم این روند همین‌طور پیش برود و ادامه داشته باشد.
وی افزود: توصیه می‌کنم که به دنبال اثربخشی موارد قرآنی در جامعه و در سطح ارتش نیز باشیم؛ چرا که بزرگترین و محکم‌ترین سنگر ما در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن در این مقطع زمانی قرآن است؛ اگر ما با اعتقاد به آموزه‌های دینی و داشتن علم، دانش، بصیرت و دشمن‌شناسی از این آموزه‌ها استفاده کنیم، سنگرمان محکم است و موفق خواهیم شد.
معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: عزیزانی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، باید الگو و نمونه باشند و با ارزیابی خودمان بینیم که اثربخشی این آموزه‌ها در سبک زندگی، فعالیت‌های روزانه، رفتار و بصیرتمان چگونه است؛ چراکه ما اگر خودمان را مهک بزنیم در جامعه نیز اثربخشی بیشتر می‌شود.
حجت‌الاسلام حسین صنعت‌پور امیری رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش نیز در این مراسم گزارشی از روند اجرای مسابقات طرح بزرگ قرآنی تنویر و مرحله ستادی مسابقات قرآن ارائه داد و گفت: با تلاش شبانه‌روزی همه همکاران امسال در مسابقات قرآنی ویژه کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های کارکنان رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته داشتیم و ۲۰ درصد سهمیه بیشتری جهت حضور در مسابقات مرحله آجا کسب کرده‌ایم که جای تقدیر و تشکر دارد.
در پایان مراسم از منتخبین هر دو مسابقه قرآنی تجلیل شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید